Facebook Google+ Twitter

"Bitwa na głosy" zawitała do Elbląga

Elbląski casting do "Bitwy na głosy" to drugi w kolejności, po castingu w Olecku, gdzie w połowie stycznia, przesłuchania prowadził Janusz Panasewicz. Gwiazdy elbląskiej śpiewaczej szesnastki będą od marca rywalizować na wielkiej scenie warszawskiej z siedmioma zespołami innych gwiazd wokalnych z kraju.

Ryszard Rynkowski przyjechał na dwa dni do swojego rodzinnego miasta Elbląga, aby odbyć castingi z kandydatami do telewizyjnej "Bitwy na głosy". Po pracowitych dwóch przesłuchaniach ponad czterystu kandydatów, wyłonionych zostało szesnastu najlepszych. Oni w marcu br. staną w Warszawie na wielkiej scenie, wśród 140 młodych, wesołych rozśpiewanych artystów amatorów, aby bawić publiczność TVP2 i walczyć o palmę zwycięstwa, w znakomitym muzycznym programie rozrywkowym.

Pierwszy etap elbląskich przesłuchań odbył się w sali średniowiecznego ratusza. Drugi i ostatni casting miał miejsce w klimacie pomieszczeń zabytkowej Biblioteki Elbląskiej. Na przesłuchania przybyli kandydaci głównie elbląscy, ale też z okolicznych miejscowości: m.in. z Malborka, Małdyt, Starego Pola i Gdańska. Należało zaśpiewać w możliwie najlepszym wykonaniu jedną dowolną piosenkę, a capella (bez towarzyszenia muzyki), w języku polskim i drugą w angielskim. Najlepsi już są. Tworzą zwarty szesnastoosobowy zespół, który ma ambicje i wolę szlachetnej walki w "Bitwie na głosy", pod kierownictwem mistrza Ryszarda Rynkowskiego, o palmę pierwszeństwa aż do zwycięstwa. Nim staną do rywalizacji ogólnej, odbędą mozolne treningi śpiewacze.

Zobacz zdjęcia z castingu w Elblągu

W opinii wokalisty i kompozytora oraz dyrygenta zespołu elbląskiego, Ryszarda Rynkowskiego, w trakcie wielogodzinnych przesłuchań – wybór szesnastu najlepszych wokalistów nie był łatwy. Większość kandydatów prezentowała wysoki poziom artystyczny. Do tego stopnia, że musieli cierpliwie czekać na ostateczny werdykt. Ale najlepsi dowiadywali się o przyjęciu do szczęśliwej szesnastki od razu - czytamy na elblag.wm.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

sebastian
  • sebastian
  • 21.01.2012 13:45

Ale Panasewicz prowadził casting w Olecku!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Biały
  • Biały
  • 21.01.2012 10:33

Co za brednie! :"Elbląski casting do "Bitwy na głosy" to drugi w kolejności, po castingu w Olecku, gdzie w połowie stycznia, przesłuchania prowadził Janusz Panasewicz."

JAKI PANASEWICZ?!?!?! RYNKOWSKI PROWADZI W ELBLĄGU!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.