Facebook Google+ Twitter

"Bitwa o Krzyż" - gra internetowa o sytuacji przed Pałacem Prezydenckim

Od paru dni, furorę w internecie robi gra internetowa o nazwie: "Bitwa o Krzyż", odnosząca się do ostatnich wydarzeń sprzed Pałacu Prezydenckiego.

strona główna / Fot. http://bitwaokrzyz.pl/Gra została wykonana w technologii flash. Odnosi się do toczącego się w ostatnim czasie konfliktu o krzyż przez Pałacem Prezydenckim. W roli głównej występuje osoba broniąca krzyża przed zabraniem, a reszta postaci to zwolennicy jego przeniesienia.

Cel: obrona krzyża

Akcja gry rozgrywa się przed Pałacem Prezydenckim. Gracz wciela się w postać starszej pani broniącej krzyża, która niszczy osoby próbujące go stamtąd usunąć: harcerzy, pracowników straży miejskiej oraz księży. Staruszka rzuca w nich zniczami i wypowiada inwektywy: "zdrajco, antychryście, Żydzie!"

Im dłużej gra trwa, tym większego tempa nabiera. Gdy nie udaje się graczowi już dłużej bronić krzyża - postaci, z którymi walczyła starsza pani, zabierają go. Pod grą zamieszczona jest tablica najlepszych wyników, na której można zapisać zdobyte przez siebie punkty.

"Nie można dodawać nas do Facebooka ani Twittera"

Na stronie widnieje oświadczenie jej twórców: "Niestety wiele szatańskich serwisów bezprawnie skopiowało naszą grę na swoje serwery i wykorzystuje ją na swoich stronach w kapitalistycznych celach. Zdrajcy i antychrysty! Natomiast bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy z takiej możliwości nie skorzystali i zechcieli podlinkować naszą stronę. Miliony polskich patriotów codziennie wcielają się w dzielnych obrońców Krzyża, którzy starają się powstrzymać szatańskie hordy zdrajców Polski. "

Strona bitwaokrzyz.pl umożliwia jednak zamieszczanie na niej reklam.

Zagraj: Bitwa o krzyż

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

...No i jest jeszcze cała masa innych jak np. :
http://www.giercownia.pl/gra/5842/wybory_2007_moz_e_pozostac_tylko_jeden/
albo więcej politycznych np. tu: http://www.gryzonie.pl/gryonline/kategoria/polityczne.htm
niech pan sprawdzi za nim "PiS zajmie się monitoringiem Internetu" link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Spóźnił się pan, panie Degler... Onegdaj w prasie powszechnie informowano o bijącej popularności grze http://gra.mkombinat.com/gra/ wydanej przed wyborami 2005. W dość specyficzny sposób wpłynąć można na skład rządu... Wpływ nie dotyczy jednak tylko pańskiej ulubionej partii.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewnie kwestią czasu jest, aż doczekamy się ze strony tych "geniuszy"gry pt. "Zabij PiSowca"? Akcja w Łodzi itp. Ze względu na przemoc - od lat 16. No i dużo krwi. I główny bohater musi krzyczeć: "Nienawidzę PiS".

Cóż, Pani Agnieszko Mrozińska, wie Pani o tym, że zabójca z Łodzi był 8 sierpnia pod krzyżem wśród przeciwników? Czemuż nie można się wcielić w tę postać w grze?

Ale i tak najważniejsze są te reklamy. Przecież pod innym krzyżem dzielono cenne płótno...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawda i Fornda? Toż to oksymoron...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mi się gra podoba, odprężająca i skłaniająca do refleksji. Powyższy artykuł też mi się podoba, plus za bezstronność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może troszkę prawdy ... http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3593742
http://www.obnie.info/Joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=1373:obroncy-z-silowni&catid=130:po-tragedii&Itemid=77 Przypomina mi się film <Niebiańska plaża> Na prawie bezludnej wyspie grono młodych ludzi spędzało czas na nieustającej zabawie, w pewnym momencie trafili między nich ludzie ciężko ranni - postrzeleni przez mafię. Z początku znaleźli odrobinę zrozumienia, potem jeden chyba umarł a drugiemu postawili mały namiot z dala od całej grupy aby jego jęki nie przeszkadzały im w kosztowaniu radości tego świata. Sytuacja w Polsce jest podobna: jedni chcą się dobrze bawić a drudzy nie pozwalają im na to ciągle wspominając tę <katastrofę>. Dobrej zabawy. Klikajcie sobie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podobna gra pojawiła się na Facebooku. Tylko tam się klika w przeciwników krzyża.

Wszystko to pokazuje, jak bezsilni jesteśmy wobec głupoty...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kaziu. Analizując wydarzenia, a właściwie ich eskalację przed PP z przykrością muszę stwierdzić, że tak musiało się stać. Do tego przyczyniła się skutecznie określona mentalność pewnych ludzi. Żeby ją zmienić potrzeba bardzo dużo czasu, lat i wszechstronnej edukacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.08.2010 11:38

Czy musiało do tego dojść? Sądzę, że nie powinno. Zabrakło wyobraźni, determinacji i szacunku dla prawa. Komu?
Proszę odpowiedzieć po głębokim namyśle.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tylko krzyża żal...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.