Facebook Google+ Twitter

Bitwa pod Grunwaldem 2011. Rekonstrukcja w sobotę o godz. 16

Tym razem rekonstrukcja bitwy pod Grunwaldem rozpocznie się o godzinie 16. Organizatorzy zrezygnowali z tradycji rozpoczynania pokazu w południe z lęku przed upałami, które w ubiegłym roku były bardzo dotkliwe.

Grunwald 2010 / Fot. Michał Walkowiak/W24Tegoroczna rekonstrukcja bitwy pod Grunwaldem odbędzie się w sobotę 16 lipca o godzinie 16 (a nie tak, jak zazwyczaj - w południe). Organizatorzy zdecydowali się na taki krok przez pamięć na zeszłoroczne upały, które mocno dały się uczestnikom imprezy we znaki.

To nie jedyna zmiana. W tym roku scenariusz rekonstrukcji ma zaskoczyć widzów. - Szykujemy niespodzianki - zapowiada Szymon Drej, dyrektor muzeum w Stębarku (cytat za Newsweek.pl). Podobno pokaz ma być tym razem bogatszy w walory edukacyjne.

Na oficjalnej stronie inscenizacji w portalu społecznościowym Facebook można znaleźć szczegółowy plan imprezy oraz inne niezbędne informacje.

Zobacz jak wyglądała Zeszłoroczna inscenizacjaWiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.