Facebook Google+ Twitter

Bity, wygłodzony i niechciany... Cynamon

Psie marzenia, czyli historia o tym, czy jesień życia dla psa musi być aż tak trudna i bolesna. Czy ktoś pomoże mu godnie się zestarzeć? Szukam domu dla niesamowitego psiaka.

Cynamon. / Fot. AgnieszkaPiesek przybłąkał się na działkę do moich znajomych gdzie dał się poznać i bardzo polubić. Jednak znajomi musieli opuścić chwilowe miejsce swojego pobytu i psisko zostało bez dachu nad głową. Cynamon (takie dostał tymczasowe imię) w pierwszej chwili jest nieufny i bardzo ostrożny. Nie ma w nim jednak nawet odrobiny agresji. Po pierwszych chwilach dystansu, kiedy widzi, że może zaufać, staje się bardzo przyjacielskim i spragnionym pieszczot psem (przytula się i liże po rękach). Psiak pięknie chodzi na smyczy i bez żadnych problemów podróżuje samochodem.

Weterynarz ocenił Cynamonka na 6-8 lat. Psiak jest zdrowy. Waży ok 20 kg, jest więc średniej wielkości. Obecnie, tymczasowo przebywa wraz z dwoma innymi psami (nie ma pomiędzy nimi spięć) jako pies stróżujący na obiekcie.

Szukam mu spokojnego, dobrego domu, gdzie Cynamon będzie mógł zapomnieć o złych chwilach ze swojego dotychczasowego życia. Do nowego domu psiak trafi po odrobaczeniu, zabezpieczeniu przeciw pchłom i kleszczom oraz zaszczepieniu. Nie oddam psiaka na łańcuch. Wszelkich informacji udzielę pod nr telefonu 792-986-309.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.