Facebook Google+ Twitter

Biuro w Centrum Krakowa? Teraz masz szanse razem z RISE.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-25 13:36

Coworking – brzmi enigmatycznie? Ależ skąd! Wynajmowanie współdzielonego biura staje się obecnie coraz bardziej popularne także w kraju nad Wisłą.

Przestrzeń pracownicza na godziny, zwana niekiedy „hot desk”, to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie nie tylko z perspektywy freelancera, ale także właściciela firmy. Wśród potencjalnych klientów biur coworkingowych dominują przedsiębiorcy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z działalnością gospodarczą. Własna siedziba w centrum miasta to duże obciążenie finansowe. Z tego względu startującym bardziej opłaca się początkowo wynająć funkcjonalną przestrzeń biurową o dogodnej lokalizacji i dzielić ją z innymi firmami o podobnych potrzebach.
Prowadząc nawet jednoosobowy biznes nie jesteśmy już zmuszeni do pracy przy domowym biurku. W mieszkalnym zaciszu zanikają sztywne granice czasu pracy, czasem więc trudno o efektywną realizację naszych zadań. Z kolei coworking sprzyja pracy nad konkretnym projektem. Firma na co dzień zatrudniająca osoby pracujące w trybie zdalnym może swobodnie wynająć biuro jedynie na czas jego realizacji.
Biura coworkingowe, jak dla przykładu – krakowskie RISE ( www.rise.pl ) , oferują nie tylko miejsca pracownicze, ale również sale konferencyjne. Dzięki temu organizacja profesjonalnego spotkania biznesowego, szkolenia bądź rekrutacji nie stanowi problemu w przypadku firm, które nie posiadają własnej powierzchni biurowej.
Coworking to także rozwiązanie dla przedsiębiorstw planujących rozszerzenie swojej działalności, których nie interesuje wynajem drogich przestrzeni biurowych. Młodzi przedsiębiorcy są otwarci na zmiany i innowacyjne rozwiązania. Zainteresowanie coworkingiem dotyczy zwłaszcza branż: IT, e-commerce, aplikacji mobilnych, HR, doradczej, marketingowej i szkoleniowej.
Zapotrzebowanie na usługi typu coworking utrzymuje tendencję wzrostową. Każdy z nas potrzebuje przestrzeni prywatnej i wprowadzenie do niej pracy może powodować poczucie, jakbyśmy nigdy nie wychodzili z biura. Z tego względu wynajem własnego kawałka open space jest coraz bardziej pożądany zarówno przez wolnych strzelców, jak i właścicieli firm, którzy nie potrzebują stacjonarnego biura.

tekst: Iwona Suwara, foto: RISE
Morgan Advertising dla www.rise.pl
+48 12 4312185
(Aleksandra Steg)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.