Facebook Google+ Twitter

Biznes na Krzysztofie Kononowiczu

Na najpopularniejszym człowieku ostatnich dni w Polsce wielu ludzi postanowiło zrobić niezły interes. Swetry, koszulki, kubki a nawet domeny internetowe związane z Krzysztofem Kononowiczem - wszystko to możemy kupić już w internecie.

Fenomen Krzysztofa Kononowicza

W naszym kraju o Krzysztofie Kononowiczu zrobiło się głośno za sprawą spotu wyborczego umieszczonego w serwisie Youtube. Zamieszczony w internecie spot obejrzało już ponad trzy miliony internautów, a pana Kononowicza można było zobaczyć prawie we wszystkich stacjach telewizyjnych. Wszystko to sprawiło, że na jednym z portali aukcyjnych jest już ponad 400 aukcji, na których możemy kupić różne produkty związane z panem Krzysztofem.

Krzysztof Kononowicz występuje podczas swojego przemówienia w charakterystycznym swetrze. To sprawiło, że wyróżnił się on szczególnie spośród innych kandydatów ubranych przeważnie w garnitury. Właśnie taki sweter możemy kupić na aukcji. Ceny wahają się od 50 zł, nawet do 610 zł. Najdroższy ze swetrów osiągnął już cenę 610 zł, a do końca aukcji pozostało jeszcze dwa dni.

Inne produkty związane z Kononowiczem

Sweter to nie jedyny produkt jaki oferują nam kolekcjonerzy. Możemy nabyć również koszulki z wizerunkiem Kononowicza i jednym z jego haseł m.in. "Co się stało się", albo "Dla młodzieży i dla ludzi". Koszt takiej koszulki to jedyne 30 zł, a emocje, które wywołasz u znajomych mając taką koszulkę - bezcenne. Zwykła koszulka nam nie wystarcza? Oczywiście możemy nabyć t-shirt z autografem samego Kononowicza (cena 140 zł - do końca aukcji 9 dni). Innymi produktami są kubki (ok. 25 zł), vlepki (8z ł za 100 sztuk), portfele (ok. 20 zł), jak również domeny internetowe związane z Krzysztofem Kononowiczem(od 1 zł do 1000 zł).

Zagraj w Kononowicza

Popularność Kononowicza spowodowała także, że w internecie możemy znaleźć wiele gier związanych z kandydatem Podlasia XXI. wieku. Najpopularniejszą jest tzw. gra w swetry. Pomagamy w niej panu Krzysztofowi w dobraniu swetrów na długie tournee po Polsce. Zadaniem gracza jest "klikanie" w jak najszybszym czasie w uciekające swetry, aby poparcie dla kandydata rosło. Inną ciekawą "zabawką" jest tzw. Kono Sampler, gdzie każdy może stworzyć swój Kono Rap. Czy to nie przyjemność puścić swoim znajomym melodię ze świetnie dobranymi hasłami Kononowicza? Tak więc jak pisze jedna ze stron internetowych poświęconych Krzysztofowi Kononowiczowi "się bawmy się"!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.