Facebook Google+ Twitter

Biżuteria dla Kobiet i Obrazki Srebrne najczęściej poszukiwane.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-12-14 00:42

Zarówno mężczyźni jak i kobiety w sezonie przedświątecznym najczęściej szukają biżuterii damskiej oraz srebrnych obrazków. Tak pokazują najnowsze badania danych internetowych sklepów jubilerskich przeprowadzone przez "Forum Biżuteria".

W gorącym tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia poszukiwania prezentów jest najważniejszym i zarazem priorytetowym zadaniem dorosłych. Czekamy na dzień świąt cały rok a o tym, że Gwiazdor przynosi prezenty dzieciom i dorosłym często przypominamy sobie ostatniego tygodnia przed Wigilią.
Kobiety korzystają też z ostatnich dni tuż przed rozpoczęciem porządków oraz przygotowań do świąt i szukają czegoś dla siebie. W wielu przypadkach biżuteria stawiana jest na jednym z pierwszych miejsc, bo kiedy to można wydać na największy prezent w roku jak nie na święta bożego narodzenia. W tym roku w branży jubilerskiej Hitem jest "Biżuteria Celebrytek", czyli proste kółko, czy krzyżyk zawieszony na łańcuszku ze srebra - modne są różne odmiany tego łańcuszka wykonanego tylko ze srebra oraz ze srebra pokrytego warstwą złota.

(Karol Szulc)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.