Facebook Google+ Twitter

Błachowicz kontra Sokoudjou. "KSW 17 Zemsta" już w sobotę

Jedną z walk na 17. Konfrontacji Sztuk Walki będzie pojedynek Jana Błachowicza z Rameau Thierrym Sokoudjou. Nieprzypadkowo 17. KSW nazwana została zemstą. Błachowicz będzie chciał zrewanżować się po ostatniej porażce z Sokoudjou.

Jan Błachowicz podczas jednego z pojedynków MMA. / Fot. Artur Andrzej/CC 3.0Podczas marcowej 15. Konfrontacji Sztuk Walki Jan Błachowicz nie był w stanie wyjść do trzeciej rundy pojedynku z Sokoudjou. Zawodnik, pochodzący z Kamerunu, bardzo silnymi kopnięciami na nogi rozbił naszego zawodnika.

Jan Błachowicz, według Wikipedii, w zawodowym MMA debiutował w lutym 2007 roku. Niecałe siedem miesięcy później wygrał turniej KSW. Eliminacje we Wrocławiu, dzięki czemu związał się z KSW, największą polską organizacją mieszanych sztuk walki. Bilans walk Błachowicza w MMA to 13 zwycięstw oraz 4 porażki.

Więcej o 17. KSW przeczytasz tutaj

Rameau Thierry Sokoudjou - jak podaje Wikipedia - to kameruński judoka, a także zawodnik MMA. Jest obecnym mistrzem KSW w wadze półciężkiej. Kameruńczyk w 2004 roku otrzymał angaż w czołowym amerykańskim klubie MMA, Team Quest jako sparingpartner i instruktor judo.

Czy Błachowicz zrewanżuje się zawodnikowi z Kamerunu? Przekonamy się już w najbliższą sobotę podczas 17. Konfrontacji Sztuk Walki w Łodzi.

Źródła:
KSW17
Wikipedia Jan Błahowicz
Wikipedia Rameau Thierry Sokoudjou
mmarocks.pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.