Facebook Google+ Twitter

Błachowicz nowym Człowiekiem Roku powiatu cieszyńskiego?

Najlepszy polski zawodnik MMA w wadze półciężkiej został nominowany w plebiscycie na Człowieka Roku 2011 w powiecie cieszyńskim. Czy wygra? Możesz mu pomóc!

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Jan_B%C5%82achowicz.jpg&filetimestamp=20110522073230 / Fot. Wikimedia CommonsPochodzący z Cieszyna Jan Błachowicz jest obecnie jednym z najlepszych fighterów w Polsce.

Zawodnik znany jest głównie z występów pod banderą federacji KSW, lecz w swej karierze odnosił prestiżowe zwycięstwa również w boksie tajskim (m.in. 1. miejsce podczas Mistrzostw Świata IMFA w kategorii wagowej do 91 kg) oraz w grapplingu (m.in. 1 miejsce w Pucharze Polski w BJJ w kategorii wagowej do 97 kg). Po listopadowym zwycięstwie nad Rameau Thierrym Sokoudjou stał się międzynarodowym mistrzem Konfrontacji Sztuk Walki w wadze półciężkiej.

Osiągnięcia polskiego zawodnika nie przeszły bez echa. W ogłoszonym niedawno plebiscycie na Człowieka Roku 2011 w powiecie cieszyńskim został nominowany u boku tak wspaniałych i zasłużonych postaci jak chociażby Halina Młynkowa, Kajetan Kajetanowicz, a także Adam Małysz.

Czy cieszyński wojownik zasługuje na miano Człowieka Roku 2011? A może tytuł powinien przypaść komuś innemu? Głosy można oddawać m.in. TUTAJ.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.