Facebook Google+ Twitter

Black Label Society na 21. Przystanku Woodstock

Amerykański zespół heavymetalowy Black Label Society wystąpi na festiwalu w Kostrzynie. To pierwszy zespół, który oficjalnie znalazł się na liście wykonawców przyszłorocznego Przystanku Woodstock.

 / Fot. By HeavyMezza89 (Lavoro personale) [Public domain], via Wikimedia CommonsPrzyszłoroczna edycja Przystanku Woodstock rozpocznie się 31 lipca i potrwa do 2 sierpnia 2015 roku. Muzycy, którzy do Kostrzyna przyjadą z całego świata zaprezentują się na czterech scenach - donosi WOŚP.

Swój udział w festiwalu oficjalnie potwierdził już amerykański zespół Black Label Society. Grupa powstała w 1998 roku z inicjatywy gitarzysty Zakka Wylde'a, perkusisty Phila Ondicha oraz gitarzysty Nicka "The Evil Twin" Catanese. Muzycy wykonują szeroko pojętą muzykę heavymetalową. Wydali 9 albumów studyjnych, 2 minialbumy i 3 albumy koncertowe.

Metal All Stars - największe gwiazdy sceny metalowej razem na wspólnym koncercie 7 grudnia w WarszawiePrzystanek organizuje Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jako podziękowanie za zaangażowanej młodych Polaków w styczniowy Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, niebiletowany, a pieniądze na jego organizację zapewniają sponsorzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.