Facebook Google+ Twitter

Blade oraz Soft Lies w warszawskiej Fabryce Kotłów

Kolejna noc metalowej imprezy w Fabryce Kotłów pod hasłem 'The Creppers Night'. Jako support wystąpiły dwa zespoły pochodzące z Saskiej Kępy: Blade i Soft Lies.

 / Fot. Filip ChochółPo raz kolejny, Fabryka Kotłów na ul. Bema 65 zorganizowała noc metalowego oraz rockowego grania. Tegoroczna impreza odbywała się pod hasłem "The Creppers Night"... I właśnie z tej nocy, główną atrakcją był zespół "The Creppers" oraz "R.O.T". Organizatorem imprezy był Oskar Kubrak.

Na imprezie można było spotkać przede wszystkim młodzież z rejonów Saskiej Kępy - głównie Pragi Południe. Pierwszym zespołem jakim zagrał na "The Creppers Night" był "Blade" - zespół założony w Warszawie na przełomie października oraz listopada 2010 roku. Zespół gra głównie muzykę hard rock/heavy metal w stylu popularnych zespołów, takich jak: Black Sabbath, Led Zeppelin lub nawet AC/DC. Podczas koncertu można było zauważyć, jak ich muzyka przemawia do słuchaczy - pokazali jak pobudzić publikę. Poniżej zamieszczam wywiad z założycielami zespołu: Szymonem Rowińskim - perkusja, Piotrkiem Witkowskim - gitarzysta prowadzący, Wiktorem Puchalskim - wokalista i gitarzysta.Występ zespołu Soft Lies / Fot. Filip ChochółPo występie Blade, przyszedł czas na drugi zespół z Saskiej Kępy, a był nim "Soft Lies". Zespół założony w grudniu 2010 roku. - Wszystkich nas cechuje duża ambicja oraz miłość do tego, co robimy, do grania. Przyjdźcie, posłuchajcie, skrytykujcie bądź dobrze się bawcie, liczymy na to drugie lecz niestety nie do wszystkich trafi to co robimy. My i tak pójdziemy dalej. - mówili założyciele Soft Lies. Niektórzy mogli uznać występ zespołu Soft Lies za udany, ale po ostatnim wyczynie Piotra Dulińskiego, wokalisty, który wyrzucił dwie osoby ze swojego zespołu (Jana Adamskiego oraz Jana Kurowickiego), zniechęcił wiele osób do słuchania ich coverów oraz tworzonej przez nich muzyki. Pod koniec koncertu Soft Lies, duża ilość publiki krzyczała, by już kończył. Wokalista Piotr Duliński wyraźnie się zdenerwował i pokazał publiczności środkowy palec. Po koncercie, można było usłyszeć różne słowa krytyki - nie tylko w stronę Piotra Dulińskiego, ale także jego głosu.

Poniżej zamieszczam materiały audio, z krótkiego wywiadu dotyczącego wyrzucenia dwóch osób z zespołu Soft Lies.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

krisss
  • krisss
  • 29.06.2011 12:23

"The creppers night" - tak nazywała się impreza. A najwięcej piszą o zespole Soft Lies i tylko ich zdjęcia zamieszczono.To o czymś świadczy!
Dali czadu i niech się rozwijają! Brawo Soft Lies. Nie ważne jak mówią ważne że mówią!

Komentarz został ukrytyrozwiń
fireball
  • fireball
  • 29.06.2011 12:09

Image super, a wokal dobry, tylko do oszlifowania.
Dali świetny, energetyczny występ!

Komentarz został ukrytyrozwiń
turbokot
  • turbokot
  • 29.06.2011 12:00

no i co z tego, że lecą na imidźu? Wyglądają konkretnie a wokalista zapodaje jak trzeba

Komentarz został ukrytyrozwiń
j.w
  • j.w
  • 29.06.2011 11:10

nie ma co, instrumentalnie sa ok, ale wokalista nie umie spiewac. Caly zespol leci na imidżu (nie wiem czy tak sie pisze to slowo)

Komentarz został ukrytyrozwiń
j.m.
  • j.m.
  • 28.06.2011 23:49

można gdzieś tego soft lies posłuchać??? jestem ciekaw :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.