Facebook Google+ Twitter

"Blade Runner: 2049" trafi do kin w przyszłym roku. Powraca łowca androidów (wideo)

Przez lata wiele o tym mówiono. I z biegiem czasu coraz bardziej powątpiewano. W końcu jednak powrócił. Łowca androidów znowu w grze. "Blade Runner: 2049" wejdzie na kinowe ekrany w październiku 2017.

Po 30 latach znalazł się ktoś kto przypomni o istnieniu Ricka Deckarda (Harrison Ford). Oficer K (Ryan Gosling), łowca androidów młodszego pokolenia poznaje tajemnicę, która może stanowić zagrożenie dla ostatka społeczeństwa. Przy czym okazuje się, że zagadka wymaga odnalezienia zapomnianego kolegi po fachu.

Kadr z filmu YT; zrzut z ekranu. / Fot. screenshot by Pawel JankowskiW sequelu produkcji Ridleya Scotta z 1982 roku, nie zabraknie obecności Harrisona Forda, czego obawiano się najbardziej. Łowca stawił się na planie filmu w 34 lata od premiery "Blade Runner", a równe trzy dziesiątki lat od filmowych wydarzeń w Los Angeles anno domini 2019.

Pierwszy teaser "Blade Runner: 2049" otwiera retrospekcyjna deszczowa sekwencja z pamiętną kwestią Deckarda: „Replikanci są jak wszystkie maszyny. Albo są pożyteczne, albo są zagrożeniem. Jeśli są pożyteczne, to nie mój problem”. Brak jakiejkolwiek migawki z dynamiczną sceną akcji, żadnego szaleńczego skrótu z przeglądem wybranych zdjęć dla zaostrzenia apetytów. Tylko fragment przykrojony do ram intrygującego epizodu z konfrontacją dwojga łowców.

Reżyserem filmu ostatecznie został Denis Villeneuve, chociaż nie wyobrażano sobie na tym miejscu nikogo poza twórcą pierwszego filmu. Ridley Scott zadowolił się posadą producenta wykonawczego "Blade Runner: 2049".

Oprócz Forda i Goslinga, znaczniejsze role objęli: Ana de Armas, Dave Bautista, Mackenzie Davis, Sylvia Hoeks, Lennie James, Carla Juri, Jared Leto, Robin Wright.

Premiera filmu została zapowiedziana na 6 października 2017 r.

źródło: Warner Bros.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.