Facebook Google+ Twitter

Błaszczak: Kaczyński sprawdził się jako lider. PiS nie potrzebuje nowego prezesa

Niespodzianek raczej nie będzie. Jeszcze nie nadszedł ten moment, by w PiS pojawił się ktoś na tyle odważny, by stanąć w szranki wyborcze z Jarosławem Kaczyńskim. „Jarosław Polskę zbaw” rządzi niepodzielnie i jak twierdził dziś w Trójce Mariusz Błaszczak, doskonale sprawdził się i sprawdza jako lider.

 / Fot. PAPNa miejsce kongresu nieprzypadkowo wybrano Katowice. PiS odbudowuje tam swój wizerunek po wyborczych wpadkach. Prezes Kaczyński będzie się więc jawił jako mąż opatrznościowy, który słowo „Polska” odmieni we wszystkich przypadkach. Oczywiście najważniejszym dla dobra Polski jest pozbycie się rządu Tuska i przejęcie władzy przez PiS, które „weźmie na siebie odpowiedzialność za kraj”.

„Towarzyszą nam słowa: nasza ojczyzna, nasza przyszłość. Wyrażają najważniejsze sprawy Polaków. Nasza ojczyzna to Polska. Wydawałoby się - rzecz oczywista”… „Niezależnie od kondycji materialnej wielu Polaków patrzy z niepokojem na naszą oświatę, politykę historyczną, służbę zdrowia, wymiar sprawiedliwości, bezpieczeństwo naszego życia mienia i zdrowia. Wielu Polaków spotyka w naszym kraju niesprawiedliwość - mówił dziś Kaczyński.

Prezes zapowiedział, że wraz z przejęciem władzy przez PiS marzenia będą stawały się rzeczywistością. Tak więc skończą się problemy z brakiem mieszkań, pracy, dostępem do służby zdrowia. Przywrócony zostanie odpowiedni status rodziny, co zakończy też problemy demograficzne Polski. A ponieważ, jak mówił Kaczyński, „rządzenie to coś dużo więcej niż tylko rozdawanie środków europejskich. Rządzenie to przywództwo […] PiS jest gotowe wziąć odpowiedzialność za przyszłość Polski. Wiemy co zrobić i mamy odwagę to zrobić” - zaznaczył.

Wsparciem dla PiS będzie oczywiście „Solidarność”. Dziś Piotr Duda po raz kolejny zapowiedział: „Im szybciej rząd Tuska skończy na śmietniku historii, tym lepiej dla polskiego pracownika”.

Ok. godziny 18 ponad 1200 delegatów z całego kraju zebranych w hali EXPO Silesia w Sosnowcu wybierze nowego starego prezesa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

@Simon Maurer
Zakamuflowana opcja niemiecka dotyczy działalności antypolskiej organizacji RAŚ na Śląsku która dąży do oderwania Polskiej ziemi i przyłączenia do odwiecznego wroga Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan prezes nie wygra wyborów . Oceniono przemówienie starszego pana . Będąc w opozycji obiecanki nic nie kosztują .
Gorzej z realizacją .Co to za wybory jak nie było konkurenta ? Religia smoleńska nie przewiduje dwóch bożków .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za komentarze! Ależ wynik... 17 przeciwnych, reszta wierni pretorianie. Jeszcze :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Jaroslawie zakomuflowanej opcji niemieckiej panu nie zapomnimy nigdy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Blaszczak co ty zes mogl innego powiedziec jak bys zmienil zdanie to jestes za burta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wejście smoka :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.