Facebook Google+ Twitter

Błaszczak: PiS nie ma przymierza z kibolami

Mariusz Błaszczak, szef klubu parlamentarnego PiS na antenie radia TOK FM, przekonywał, że słowa Tuska o koalicji PiS z kibolami to nadużycie.

Szef klubu PiS, na antenie radia TOK FM skomentował wypowiedź premiera Donalda Tuska, który polityków obarczył winą za zamieszki, po śmierci kibica w Zielonej Górze. "Nie ma koalicji PiS z kibolami. To nadużycie Tuska" - powiedział Błaszczak.

Pytany o sprawę poręczenia za nieformalnego przywódcę kibiców Legii Warszawa "Starucha", przez Beatę Kempę i Zbigniewa Romaszewskiego, zaakcentował, że politycy PiS w jego przypadku zdecydowali się na taki krok, ponieważ kibic "został zatrzymany w sposób ostentacyjny podczas uroczystości upamiętnienia powstania warszawskiego".

Mariusz Błaszczak całą akcję zatrzymania "Starucha" nazwał prowokacją. Dodał, że najpierw policja nie reaguje na zachowanie kibiców na stadionach, a później ostentacyjnie zamyka kibica, gdy pojawiają się transparenty "Donald Matole, twój rząd obalą kibole".

"Gdyby premierem był Jarosław Kaczyński i ktoś taki, jak ten kibic, zostałby osadzony i pobity w więzieniu, "Gazeta Wyborcza" napisałaby, że mamy zagrożenie demokracji. Ale jak rządzi Tusk, to wszystko jest ok" - ubolewał Błaszczak.

Źródło:
TOKFM.PL



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

ss
  • ss
  • 07.10.2011 04:12

-
WYNIKI WYBORÓW: PIS-55%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM.TYLKO J. KACZYŃSKI i PIS - Ludzie mówią i piszą : DZIĘKUJEMY POboszewi-czerwoną kartką -piroman traci nerwy, tupie,wykazuje agresję,destabilizuje,lekceważy,skandalicznie się zachowuje, grozi...? Zagłosujmy TYLKO na J.KACZYŃSKIEGO i PIS,aby mógł SAMODZIELNIE rządzić UCZCIWIE POLSKĄ -skończmy z tym (NIE)rządem . Nie dajmy się OTUMANIANIU,MATACZENIU,KŁAMSTWOM,DEZINFORMOWANIU,DESTRUKCJI,HIPOKRYZJI, ... pseudo : partiom,mediom, zapraszanym do TV klakierom POligłupów,... - POligłupowali? Dalsze rządy PO,PSL to DALSZE SZYBKIE ZADŁUŻANIE POLSKI - tylko w ciągu 4 lat rządów Tuska DŁUG WZRÓSŁ o KOLEJNE 400 mld. ZŁ(wielu prof. ekonomi mówi,że może być ZNACZNIE większy) ,a jak przetrwonią : WSZYSTKIE pieniądze z OFE (przeznaczone na przyszłe emerytury) i pieniądze z UE to OKAŻE SIĘ,że jesteśmy WIĘKSZYM BANKRUTEM niż GRECJA.Kosztem ZANIŻANIA BUDZETU ZWIĘKSZAJĄ DŁUG POLSKI. Trzeba zmiany rządu na PIS, aby SPOŁECZEŃSTWO dowiedziało się jaka jest naprawdę WIELKOŚĆ zadłużenia BUDZETU i DŁUGU PUBLICZNEGO. Czemu dziennikarze nie pytają premiera i prezydenta o UZASADNIENIE SĄDU w sprawie OFE? oraz zmiast dyskutować o gospodarce to SZUKAJĄ TEMATY ZASTĘPCZE -jak tylko ZDYSKREDYTOWAĆ, PONIŻYĆ,OPLUĆ premiera J.KACZYŃSKIEGO i wyborców PIS.studenci plotkują- insynuacje,kłamstwa,cynizm,hipokryzja,destrukcja,agresja,mataczenie,naditerp retacja, ... -słów przez :Tuska,Sikorskiego ... totalna głupota podpisania i wysłania listu do Merkel przez : byłych ministrów :Bartoszewskiego,Olechowskiego,Cimoszewicza,... -czy postradali rozum?,chcą WOJENKI z Niemcami?, ... , - szkodzą POLSKIEJ RACJI STANU.Piromani?,POligłupy?, ...???? -dość mamy dzielenia POLAKÓW,wojenek,hipokryzji, ... -PObolszewi?Chcemy dobrych i mądrych stosunków z NIEMCAMI i ROSJĄ - nie głosujmy na nich.Tózkobus pod nadzorem policji-zatrzymania,... -przypomina to trochę STAN WOJENNY jaruzela.

"Sytuacja jaka powstała w mediach, jest łudząco podobna do tej sprzed kilkudziesięciu lat. Oficjalna propaganda działała święcie przekonana, że to co powtarza utrwali się i nastawi przekonania odbiorców.Jak taki szereg nazwisk szanowanych publicystów dał się uwikłać przez brudny aparat przemocy na słowa i obrazy uczestnicząc w nagonkach, propagandowych akademiach, jednostronnych dyskusjach bez poważnych adwersarzy? Czy są to beneficjenci "systemu"? Nie jest to signum temporis?"

,

Komentarz został ukrytyrozwiń
emeryt
  • emeryt
  • 05.10.2011 13:43

Kibole = Leibstandarde Jarek K.

Komentarz został ukrytyrozwiń
historyk
  • historyk
  • 05.10.2011 11:30

Czy kacza klaka wie, ze ich odrażający idolek jest wyznawcą narodowego socjalizmu, ideologii, którą wyznawał Hitler i Goebbels? Narodowi socjalisci nie zawahają się dla swej idei podpalić kraju. Charakterystyczna dla nich żądza władzy absolutnej i rewolucji społecznej pod hasłem wyimaginowanego zagrozenia (układ, agenci) zawsze kończy sie jednakowo: ruiną i zagładą państwowosci. Przeżywali to m.in. Niemcy, Włosi, Serbowie, Hiszpanie, teraz nam to grozi. Polacy! Chcecie tego????

Komentarz został ukrytyrozwiń
takaprawda
  • takaprawda
  • 05.10.2011 11:01

Błaszczak ze swoją wyblakłą mordą nie skalaną żadną własną
myślą, to zdalnie
sterowany cyborg, urządzenie do zagłuszania, ojciec chrzestny Jarkowego
kota, rusofob itp itd., to forpoczta kaczyzmu, który usiłuje zawładnąć
umysłami debilowatych Polaków. BŁASZCZAK, ty jesteś bardziej złośliwy od
nowotworu!!!!!!.

Komentarz został ukrytyrozwiń
awersja kacza
  • awersja kacza
  • 05.10.2011 10:55

Płaszczak, dlaczego kłamiesz, przebrzydła kreaturo?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jako Tako
  • Jako Tako
  • 05.10.2011 08:20

"Wystarczy spojrzeć na ten szczurzy uśmiech Błaszczaka by wiedzieć że kłamie"

To prawda. Poręczanie partyjne za Starucha, autobus z oznakowaniem TÓSKOBUZ do dyspozycji kiboli,
mówią same za siebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zx
  • zx
  • 04.10.2011 22:55

- WYNIKI WYBORÓW: PIS-52%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM. Dziwi TOTALNA NAGONKA : premiera , PO ,SLD,..., pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 10 ml. wyborców PIS-u oraz ciągłe WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO ,PSL). Młodzi i starsi pytają-czy dalej będą? :dzielić i opluwać POLAKÓW? ,dawać tylko STOŁKI KOLESIOM(mimo braku kwalifikacji) podejmować decyzje WYWRACAJĄCE wszystko do GÓRY NOGAMI?, totalnie POWIĘKSZAĆ DŁUG POLSKI, OKRADAĆ przyszłych emerytów z OFE,...,wyrażać: PYCHĘ,INSYNUACJE,CHAMSKIEOPLUWANIE,CYNIZM,LEKCEWAŻENIE,DESTRUKCJE,AGRESJĘ,HI POKRYZJĘ , BŁAZENADĘ ,MATACZENIE, PLOTKI, KŁAMSTWA,...w stosunku do większości społeczeństwa- ciągle jedynie grożą :wojną, polityczną ZEMSTĄ, ... - Nie głosujmy na nich-tylko na J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,aby SAMODZIELNIE MOGLI RZĄDZIĆ przez 4 lata i ODPOWIADAĆ przed SPOŁECZEŃSTWEM za SWOJE RZĄDZENIE (SAMODZIELNE) . PO PROWADZĄ POLSKĘ DO WIĘKSZEJ ZAGŁADY NIŻ GRECJA,eksmituje na bruk. Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom, aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta? -niezgodne z konstytucją?). Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. PObolszewia?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- ale to nie ciekawi to media?- Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO ...
.
,

Komentarz został ukrytyrozwiń
Szach mat
  • Szach mat
  • 04.10.2011 20:58

Wystarczy spojrzeć na ten szczurzy uśmiech Błaszczaka by wiedzieć że kłamie !
Jestem ciekawy jak daleko i do czego jeszcze zdolny jest posunąć się krwawy PiS ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomasz
  • tomasz
  • 04.10.2011 20:56

o, szybko się ich wypierają... a tak ich bronili ! Do przewidzenia było że prędzej czy póżniej pisowi zacznie ta przyjaźń ciążyć i co wtedy zrobią, to już ich problem- ale napewno łatwo problemu się nie pozbędą. Jak się broni bandytów, to to się zwykle kończy źle i tak będzie także w tym przypadku. Platforma bardzo dobrze robi, że chce położyc temu chuligaństwu kres.