Facebook Google+ Twitter

Błaszczykowski: Będziemy walczyć do upadłego. Zdjęcia z treningu

Po środowym treningu naszej reprezentacji na stadionie Polonii nastało wielkie oczekiwanie. Mecz z Czechami już w sobotę. Co wydarzy się we Wrocławiu? Niedługo przekonamy się wszyscy czy nasi piłkarze wywalczą upragniony awans.

Kapitan reprezentacji / Fot. Katarzyna G. PankowskaMamy jeszcze czas, by przeanalizować grę Czechów. WTrening / Fot. Katarzyna G. Pankowska pewnym sensie taktyka obronna na mecz z Rosjanami się powiodła. Może nie w stu procentach, ale doskonale zdajemy sobie sprawę w jakim świetle każdy stawiał nas przed meczem z Rosjanami. A jednak potrafiliśmy. Teraz te wszystkie dobre rzeczy trzeba zabrać ze sobą na mecz z Czechami i grać o zwycięstwo – powiedział na potreningowym spotkaniu z dziennikarzami, Jakub Błaszczykowski.

Jak twierdzi kapitan reprezentacji, do Wrocławia drużyna jedzie po trzy punkty. - Nie ma innego wyjścia. Musimy walczyć o zwycięstwo, bo w sumie remis nic nam już nie daje - mówi z wiarą.

Jesteśmy w grze

Robert Lewandowski z trenerem Franciszkiem Smudą / Fot. Katarzyna G. PankowskaRemis w ostatnim spotkaniu z Rosją wyraźnie podbudował drużynę.Trening / Fot. Katarzyna G. Pankowska Piłkarze pozytywnie myślą więc o meczu z Czechami, który zbliża się wielkimi krokami. O tym, że wszystko jest jak należy, przekonuje sam kapitan: - Wszystko jest jak ma być. Jesteśmy w grze. Zawsze może być lepiej, ale również gorzej. Pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną i po ciężkim momencie potrafimy się podnieść i cały czas grać swoją piłkę, co mnie jako kapitana bardzo cieszy - stwierdził.

A co musimy jeszcze zrobić, by wygrać z Czechami? - Musimy wygrać. Po prostu. Plan, który wykonaliśmy podczas spotkania z Rosją oczywiście  / Fot. Katarzyna G. Pankowskamógłby być wykonany lepiej. Mogliśmy wygrać. Bo szanse ku temu były. Wszystko jest sprawą otwartą i jest w naszym zasięgu i będziemy o to walczyć do upadłego - wyznaje Błaszczykowski.

Już jutro o godzinie 11 nasi piłkarze polecą do Wrocławia. Mimo napiętego harmonogramu znaleźli wczoraj jednak chwilę czasu na to, by złożyć pamiątkowe podpisy na piłkach i koszulkach najwierniejszych kibiców.

Życząc kapitanowi i jego drużynie powodzenia, publikujemy zdjęcia z treningu.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tylko Czesi w naszej grupie są tak słabi, że nie potrafili dobić Grecji przy stanie 2:0. Czuję, że w sobotę zmieciemy Czechów z boiska!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panowie, dacie radę. Mocno w was wierzę. Czesi są bardzo słabi, wiec o wynik korzystny dla Polski jestem spokojny :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.