Facebook Google+ Twitter

Blaupunkt MS10BT – mikrowieża z Bluetooth oraz odtwarzaczem CD i

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-09 12:33

Warszawa, 7 października 2014r. – Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, wprowadza na polski rynek niewielkich gabarytów mikrowieżę MS10BT, idealne źródło dźwięku z funkcją Bluetooth.

To niewielkie urządzenie posiada wiele ciekawych funkcji tj. m.in. możliwość odtwarzania płyt CD/CD-R/CD-RW z nagranymi plikami MP3. Wbudowany moduł Bluetooth odtworzy wszelkie pliki dźwiękowe ze smartfona, tabletu czy każdego innego urządzenia posiadającego funkcję bezprzewodowej transmisji danych Bluetooth, która jest już standardem w urządzeniach audio. Mikrowieża MS10BT wyposażona jest również w tuner radiowy z cyfrową syntezą PLL i możliwością programowania i zapamiętywania do 30 stacji. Na panelu czołowym wieży znajduje się port USB, do którego można podłączyć kolejne źródła dźwięku w postaci urządzeń mobilnych czy pamięci typu pendrive. Złącze „line in” pozwala na odtwarzanie muzyki z analogowych źródeł lub wszystkich tych, które posiadają wyjście sygnału AUX. Moc maksymalna tego zestawu to 30 Watt. Urządzenie posiada również wbudowany korektor parametryczny w celu właściwego dostosowania dźwięku do rodzaju słuchanej muzyki. Zaprogramowane tryby POP, ROCK, JAZZ, CLASSIC, FLAT w bardzo łatwy i szybki sposób zoptymalizują emitowane brzmienie.
Dzięki niewielkim wymiarom MS10BT sprawdzi się jako idealne źródło dźwięku w sypialni oraz każdym innym, niewielkim wnętrzu. Z powodzeniem może zastąpić klasyczne głośniki komputerowe w biurze pozwalając na jednoczesne korzystanie z wielu pozostałych funkcji. Komfortową obsługę zapewni dołączony niewielki bezprzewodowy pilot.


Sugerowana cena detaliczna brutto: 329,-


Specyfikacja techniczna:
• Odtwarzacz CD z odczytem plików MP3
• Obsługa formatów CD/-R/-RW/MP3
• Bluetooth do bezprzewodowego odtwarzania muzyki ze smartfonów i tabletów
• Radio FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 30 stacji
• Wejście USB do odtwarzania muzyki
• Moc maksymalna: 30W (2x15W)
• Moc wyjściowa: 10W RMS (2x5W)
• Equalizer: Flat, Classic, Pop, Rock, Jazz
• Niebieski wyświetlacz LED
• Wejście audio minijack 3,5mm
• Pilot zdalnego sterowania
• Zasilanie sieciowe: AC 230V~50Hz
• Zgodność z ERP 2 dla wyższej wydajności energetycznej: < 1 wat zużycia energii w trybie stand-by
• Wymiary urządzenia: 140(szer.) x 140(wys.) x 190(gł.)mm
• Wymiary głośników: 130(szer.) x 140(wys.) x 120(gł.)mm
• Waga: 1,85kg


- KONIEC –O firmie Blaupunkt.

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma "Ideal" produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości - niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe - model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio.
W Polsce Blaupunkt obecny jest od 1993 roku. Oferuje między innymi komponenty z zakresu elektroniki użytkowej, w skład której wchodzą urządzenia car audio oraz dynamicznie rozwijający się segment domowego sprzętu audio.
Wyłącznym dystrybutorem tych kategorii produktowych marki Blaupunkt w Polsce jest 2N-Everpol Sp. z o.o.

O firmie 2N-Everpol.

Firma 2N-EVERPOL powstała w 1992 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Od 2003 roku firma stała się wyłącznym dystrybutorem najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży car audio i elektroniki użytkowej tj.: Clarion, Blaupunkt, Audiomedia, Brax, Helix, Match czy Block.

Drugą istotną działalnością firmy 2N-Everpol są usługi związane z caravaningiem. „Centrum Entuzjastów Caravaningu” w Tomicach k/Warszawy, jako największe centrum caravaningowe w Polsce, jest przedstawicielem w naszym kraju marek takich jak HOBBY, WEINSBERG, TABBERT, GIMEX oraz dystrybutorem marek MOVERA, FRANKANA , REIMO, DOMETIC, ISABELLA, VENTURA, KNAUS. Firma 2N-EVERPOL co roku, począwszy od 2009 otrzymuje prestiżowe wyróżnienie w postaci Gazeli Biznesu, przez co trafiła do elitarnego Klubu Gazeli Biznesu - grona najbardziej rozwijających się firm w Polsce.
Więcej informacji: www.blaupunkt.com i www.everpol.pl

Kontakt dla mediów:
Katarzyna Dokowicz
katarzyna.dokowicz(at)everpol.pl
tel. 519 141 499

Dane rejestrowe:
2N-Everpol Sp. z o.o.
02-801 Warszawa, ul. Puławska 403A
NIP 951-20-79-512, REGON 010130717, KRS 0000164987

Biuro handlowe:
ul. Polna 6
05-500 Chyliczki
tel. +48 22 331 99 59
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.