Facebook Google+ Twitter

Błękitny Promyk Nadziei od Miśka Zdziśka

Są pełni nadziei po nagraniu spotu w Radiu Kielce z apelem Andrzeja Piasecznego o pomoc dla podopiecznej Fundacji.

Dariusz Lisowski i Andrzej Piaseczny / Fot. Dariusz LisowskiFundacja Miśka Zdziśka ,,Błękitny Promyk Nadziei” wspólnie z Andrzejem Piasecznym apelują o pomoc dla 27-letniej mamy trójki malutkich dzieci.

Na koncie bankowym Fundacji Miśka Zdziśka ,,Błękitny Promyk Nadziei” znajduje się kwota 38 tys. zł, efekt dobrowolnych wpłat na konto fundacji. Niestety potrzeba jeszcze około 40 tysięcy.

"Z prośbą o nagranie spotu charytatywnego, który byłby apelem o pomoc dla Joanny, zwróciliśmy się do Andrzeja Piasecznego. Jakże wielka była nasza radość, gdy okazało się, że Andrzej Piaseczny bez zastanowienia wyraził zgodę na zrealizowanie tegoż spotu" – mówi Dariusz Lisowski prezes fundacji Błękitny Promyk Nadziei.

Apel Andrzeja Piasecznego o pomoc

Historia Joanny i jej rodziny bardzo mnie wzruszyła; jej niesamowita wola życia oraz determinacja w powrocie do zdrowia i normalności. W ciągu jednego dnia cały świat Joanny legł w gruzach, diagnoza była jednoznaczna - jedynym ratunkiem była amputacja nogi. Ta zaledwie 27 - letnia kobieta, kochająca matka trójki małych dzieci nie poddała się i nadal walczy. Wspólnie możemy bardzo wiele! Podając rękę słabszemu, wzmacniasz siebie duchowo i tego, który tę dłoń choć przez minutę potrzyma. Pamiętaj, dobro zawsze powraca.

Andrzej Piaseczny – apeluje o pomocSzczegóły na stronie
Błękitny promyk nadziei

"Cieszę się, że Fundacja Miśka Zdziśka "Błękitny Promyk Nadziei" na czele z panem Prezesem Dariuszem Lisowskim jako jedna z pierwszych zaoferowała mi pomoc, oraz że podejmują konkretne działania dla mnie. Ucieszyła mnie informacja jaką otrzymałam od pana prezesa, że fundacja przeznaczy
na zakup protezy wszystkie środki, które trafią na konto fundacji z przeznaczeniem dla mnie na zakup protezy.

Ta fundacja nie pobiera żadnych prowizji i to jest piękne, że znajdują się takie fantastyczne osoby, które pokazują że nie jestem sama. Gdy choroba nas zaskakuje, człowiek staje się bezradny. Ważne jest że w takim momencie są takie osoby jak pani Lucyna i Monika z Fundacji Miśka Zdziśka "Błękitny Promyk Nadziei” które pomagają mi, odwiedzają mnie w szpitalu w Kielcach, podtrzymują mnie na duchu, przekonują, że walka o życie jest bardzo ważna" - mówi Joasia

Wspólnie możemy więcej

Andrzej Piaseczny po środowym nagraniu spotu charytatywnego dla Joanny Żelezik w Radio Kielce przekazał na ręce Dariusza Lisowskiego prezesa fundacji "Błękitny Promyk Nadziei” ,dwie płyty prosząc, aby je wystawić na licytację na rzecz Joanny.

Pierwsza płyta podarowana przez Andrzeja Piasecznego będzie wystawiona na licytację 30 września na koncercie charytatywnym na rzecz Joasi w
miejscowości Słupia Jędrzejowska, natomiast drugą płytę, fundacja wystawiła na licytację w serwisie Allegro. Aby pomóc, wystarczy odwiedzić serwis Allegro i w wyszukiwarce wpisać ,,Płyta Andrzeja Piasecznego dla Joasi” i zalicytować. Obie płyty są z dedykacją, podziękowaniem za pomoc i wsparcie dla Joasi oraz z podpisami Andrzeja Piasecznego oraz Seweryna Krajewskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.