Facebook Google+ Twitter

Blink 182 - jest szansa na powrót?

Mark Hoppus, w niedawno przeprowadzanym wywiadzie dla MTV, przyznał, iż wciąż myśli o reaktywacji zespołu.

 / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Blink182.jpgW listopadzie ubiegłego roku Mark wyznał na swoim blogu, że on, Tom i Travis spotkali się i zawarli przyjaźń na nowo. Od razu pojawiły się też pytania o Blink 182. Na początku grudnia ani Tom, ani Travis nie wykazali żadnych chęci w celu reaktywacji jednej z najbardziej znanych i odnoszących spore sukcesy kapel.

Jednak w zeszłym tygodniu Mark Hoppus udzielił wywiadu dla MTV, w którym opisał swoje obecne stosunki z Tomem Delonge. Wszystko idzie w dobrym kierunku - tak można określić ich obecne relacje. Zapytany o przyszłość Blinka 182 powiedział, że jeżeli - ale podkreślam, że jest to duże "jeżeli" doszłoby do reaktywacji Blink 182, to stworzylibyśmy najbardziej niesamowite, zabawne, niesłychane widowiska i koncerty jakie kiedykolwiek fani mogli zobaczyć.

Zespół powstał w 1992 roku w San Diego, rodzinnym mieście członków kapeli. Z garażu na światową scenę - to sen niejednego rozpoczynającego karierę artysty. Ich największe sukcesy rozpoczęły się w 1999 roku, od wydania płyty "Enema Of The State". Trio z Kalifornii rozpadło się 22 lutego 2005 oficjalnie ogłaszając, że robi sobie tylko przerwę, by odpocząć w kręgu rodzinnym. Jak wszyscy dobrze wiemy, przerwa ta trwa już prawie cztery lata.

Od 2006 roku krążą pogłoski o reaktywacji zespołu w 2009 roku nową płytą "One For The Kids". Na stronie eventful.com zamieszczona została informacja o rzekomym koncercie reaktywacyjnym, który miałby się odbyć 4 kwietnia 2009 roku w Madison Square Garden w Nowym Jorku z zaznaczeniem, iż jest to jedyny koncert, kończący ich wspólną karierę.

Czy Blink 182 reaktywuje się w kwietniu lub w innym terminie ? Czy zagrają razem tylko swój pożegnalny koncert? Na odpowiedzi na te i inne pytania przyjdzie nam poczekać przynajmniej do kwietnia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

nie ma szansy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.