Facebook Google+ Twitter

Blink 182? To już przeszłość

Niedawno każdy fan tego kalifornijskiego tria cieszył się z ogłoszenia na blogu Marka Hoppus'a informacji o tym, że po czterech latach nie rozmawiania ze sobą, członkowie formacji punk-rockowej spotkali się i spędzili ze sobą kilka godzin.

Z lewej: Tom DeLonge,Mark Hoppus ,Travis Barker / Fot. UNIVERSAL MUSIC"Czy oznacza to reaktywację Blinka 182? Nie wiemy" - napisał basista. My już wiemy.

Wszystkie plotki o reaktywacji zostały zdementowane przez perkusistę +44 (wcześniej Blink 182) Travisa Barkera. Zapytany przez reporterów o wznowienie działalności formacji stanowczo odpowiedział: "Nie". Przyznał jednak, że członkowie kapeli znów są przyjaciółmi, potwierdzając tym samym informacje zamieszczone przez Marka w internecie.

Tydzień później wypowiedział się trzeci członek zespołu - Tom DeLonge. Gitarzysta nie chce reaktywacji Blink 182, ponieważ jego obecny zespół Angels & Airwaves jest na jak najlepszej drodze do sukcesu i stworzył już dość dużo piosenek, aby móc stanowić odrębną kapelę.

Niestety, jak widzimy, w najbliższych miesiącach nie usłyszymy w oryginalnej wersji takich hitów jak: "All the small things" czy "First Date". Jednak po ich spotkaniu i odnowieniu więzi przyjacielskich można się wszystkiego spodziewać. Nadzieja umiera ostatnia...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

mi ciebie

Komentarz został ukrytyrozwiń

zal mi ich

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.