Facebook Google+ Twitter

Bliżej rzeczywistych potrzeb pracowników

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-11-12 16:46

Na rynku świadczeń pozapłacowych pojawiło się nowoczesne i praktycznie bezkosztowe rozwiązanie do zwiększania zaangażowania pracowników – platforma oszczędnościowa ClubCodes firmy Edenred. Jest to skuteczne rozwiązanie motywujące zatrudnion

Pracownik otrzymuje stały dostęp do unikatowych ofert oraz szerokiego wachlarza produktów i usług, dzięki czemu zaspokaja codzienne potrzeby, spełnia marzenia i organizuje czas wolny. http://www.edenred.pl/pl/platforma-oszczednosciowa-club-codes to także źródło inspiracji na spędzenie udanych wakacji czy wybór prezentu dla siebie i bliskich. Pracodawca, decydując się na wprowadzenie tego rozwiązania, trafia do zwolenników nowoczesnych sposobów robienia zakupów, jak również do osób o tradycyjnych przyzwyczajeniach. Platforma zapewnia wartość dodaną w postaci realnych oszczędności, nawet do kilkuset złotych miesięcznie. A te wszystkie korzyści są dostępne bez ograniczeń, w jednym miejscu, o każdej porze dnia i nocy, bez konieczności wychodzenia z domu. To zaleta szczególnie istotna dla firm o rozproszonej strukturze, które mają oddziały zarówno w dużych miastach, jak i małych miejscowościach.

Platforma oszczędnościowa stanowi ciekawe uzupełnienie dla tradycyjnych świadczeń pozapłacowych, tym bardziej, że oferty wyróżniają się spośród tych dostępnych na rynku.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.