Facebook Google+ Twitter

Blizzard: Chcesz mieć kartę kredytową z World of Warcraft?

Grasz w WoW'a? Korzystasz często z karty kredytowej? Jeśli tak, to możliwe, że ta oferta jest dla ciebie. Wydaj 1500 dolarów, a otrzymasz darmowy miesiąc grania w najpopularniejszą grę online na świecie.

Oficjalne zdjęcie jednej z kart firmy Visa z motywem z WoW'a / Fot. Blizzard Entertainment/VisaJak ogłosił na swojej stronie internetowej Blizzard Entertainment, firma podpisała umowę z Visa o stworzeniu karty kredytowej dla fanów gier komputerowych. Każdy gracz Massively Multiplayer Online (MMO) w wydaniu Blizzarda ma teraz okazję stać się posiadaczem tego gadżetu. Zasada działania karty, która reklamowana jest jako "jedyna karta, która zapłaci Ci za grę". Oto jak wygląda to w praktyce:

Jeden miesiąc grania w World Of Warcraft kosztuje 15 dolarów. Karta pozwala grać "za darmo" jeżeli za jej pomocą wydamy odpowiednią ilość pieniędzy. Z każdego dolara, który wydamy otrzymamy 1 proc. na rzecz opłaty za World Of Warcraft. Oznacza to, że aby otrzymać darmowy miesiąc gry trzeba użyć karty Visa i uszczuplić swoje konto o sumę 1500 dolarów (ok. 4500zł)! Z jednej strony dużo, ale z drugiej ... jeśli ktoś obraca w jakikolwiek sposób gotówką lub płaci ogromne raty czy rachunki nie będzie to stanowiło problemu, a więc już może się cieszyć - z pozornie - darmowej gry w WoW'a.

Uwaga: Obecnie karta przeznaczona jest tylko dla USA, lecz prawdopodobnie jeśli odniesie sukces zostanie szybko wprowadzona także w Europie.

Dodatkowo do wyboru będzie jeden z 13 wzorów! Możecie je zobaczyć tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Hehe, 4500 jeszcze tak normalnie co miesiac nie wydaje, wiec pozostane przy placeniu tradycyja karta...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.