Facebook Google+ Twitter

Blizzard Entertainment szykuje całkiem nową Next-Genową grę

Na oficjalnej stronie twórcy słynnego World of Warcraft zaktualizowana została lista ofert pracy. Na daną chwilę Blizzard poszukuje ludzi do pracy nad nową grą MMOG (Massively Multiplayer Online Game). Czyżby następca WoW'a?

Logo Blizzard Entertainment / Fot. Blizzard EntertainmentLead Engine Programmer, Lead Tools Programmer i Lead Technical Artist, to tylko niektóre z ofert pracy. Jak zapowiada Blizzard trwają obecnie prace nad kompletnie nową grą online. Nie będzie to kolejny WoW lecz zupełnie nowa produkcja.

Niedawno pojawiły się głosy jakoby trwały prace nad MMO przeznaczonym na najnowsze next-geny, jednak są to tylko plotki. Blizzard ogłosił już dość dawno temu, że nie będzie WoW’a na konsole i póki co informacje są nadal aktualne. Zamieszanie wynikło zapewne ze źle odczytanego tytułu newsa z oficjalnej strony producenta, który głosił „Next-Gen MMO”, co oznacza po prostu, że firma szykuje całkowicie nową grę następnej generacji, opartą na całkowicie nowym silniku graficznym. Mimo, że niektóre serwisy przeinaczyły znaczenie ogłoszenia podając, że firma Blizzard tworzy grę online na konsole XBox360/PlayStation3, co oczywiście nie jest prawdą.

Kolejny kamień milowy w rozwoju gier MMO? Bardzo możliwe, ale aby się o tym przekonać, jak wszyscy fani gier wiedzą, trzeba będzie sporo poczekać. W końcu Blizzard słynie nie tylko z genialnych gier, ale także ogromnych opóźnień i wielokrotnego przekładania premiery. Chyba wszyscy zdążyliśmy się już do tego przyzwyczaić i wspólnie zgadzamy się (mimo, że gracze są niecierpliwi i nie lubią na nowe gry zbytnio czekać), że lepiej grę wydać później jeżeli dzięki temu będzie znacznie lepiej dopracowana. Pojawia się jeszcze jedno pytanie ze strony fanów – czy natłok pracy nad nowymi projektami nie spowoduje opóźnień w wydaniu kolejnego dodatku do WoW’a? W końcu Blizzard ogłosił, że nowe dodatki będą pojawiać się co roku. Należy jednak pamiętać, że już 19 maja Blizzard ma podać informacje na temat projektów, nad którymi pracuje, a wszystko to w czasie trwania targów Innovational Games w Seulu (Korea).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.