Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

60186 miejsce

"Blog Roku 2011". Ruszyła VII edycja konkursu

Do 12 stycznia do godz. 15 można zgłosić polskojęzyczny blog do siódmej już edycji konkursu na "Blog Roku 2011". Tego samego dnia o godz. 15 rozpocznie się etap głosowania.

Jury, w którego skład wchodzą znane i cenione osobowości ze świata mediów i kultury, wybierze "Bloga Blogerów" oraz "Bloga Roku 2011", przyzna dwa "Wyróżnienia Główne" i dziesięć "Najlepszych Blogów 2011" w dziesięciu kategoriach tematycznych.

Każdy z jurorów jest znawcą tematu powiązanym z jedną z kategorii. Dziennikarka radiowa i telewizyjna, artystka i reporterka Anna Dziewit-Meller, zajmie się blogami z kategorii "Ja i moje życie", komentatorka życia politycznego Janina Paradowska będzie jurorem w kategorii "Polityka i Społeczeństwo", ekspert w dziedzinie alternatywnych form komunikacji marketingowej Natalia Hatalska wyłoni laureata kategorii "Profesjonalne", podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska zajmie się blogami związanymi z tematem "Moje zainteresowania i pasje", początkująca aktorka i projektantka mody Julia Wróblewska wybierze najlepszy blog z kategorii "Teen", dziennikarz, fotograf Tomasz Michniewicz będzie jurorem w kategorii "Podróże i szeroki świat", aktor filmowy i teatralny, producent oraz dyrektor naczelny Teatru 6. piętro Michał Żebrowski wyłoni laureata kategorii "Kultura", rysownik satyryczny Henryk Sawka wytypuje zwycięzcę kategorii "Foto, video, komiks", prozaik i publicysta Zygmunt Miłoszewski zajmie się blogami z kategorii "Blogi Literackie", a dziennikarz radiowy i telewizyjny Tomasz Sianecki zadecyduje, który blog wygra w kategorii "Absurdalne i offowe".

Wszystkie zgłoszone do 12 stycznia do godz. 15 blogi przejdą do drugiego etapu, który będzie polegał na głosowaniu SMS. W trzecim etapie konkursu zostanie wyłonionych 10 najwyżej ocenionych blogów. Oceni je Kapituła Konkursu, zostan ą także poddane głosowaniu - wyborowi "Bloga Blogerów". Następnie każdy juror spośród przedstawionych mu blogów wybierze trzy, które nominowane będą do "Nagrody Głównej" i "Wyróżnień Głównych" oraz z tych trzech wskaże zwycięzcę w danej kategorii tematycznej. 2 lutego o godz. 15 na stronie serwisu konkursowego zostanie przedstawiona lista blogów nominowanych przez jurorów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

rihDtrAaMn
  • rihDtrAaMn
  • 20.02.2012 06:57

/ Czasem, cezsam to robi zasadnicza r znice ;-)Ja nie pisze najpierw o wielkich zyciowych tragediach, a nastepnie o imprezach i o tym, jaki jestem szczesliwy. Nie wylewam swojej rozpaczy, a nastepnie nie wygrywam grubszej kasy. Tu lezy r znica.

Komentarz został ukrytyrozwiń
aurelia
  • aurelia
  • 15.01.2012 00:31

Wzięłam udział w konkursie po raz drugi, rok temu byłam zadowolona, w tym roku to jakaś żenada, mam 20 pewnych oddanych głosów bo sama je wysłałam od znajomych a rankingu dalej mam tak jakby tylko 5 osób osób oddało głosy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nieśmiało pochwalę się, że mój też bierze udział :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.