Facebook Google+ Twitter

"Blog Roku 2011". Ruszyła VII edycja konkursu

Do 12 stycznia do godz. 15 można zgłosić polskojęzyczny blog do siódmej już edycji konkursu na "Blog Roku 2011". Tego samego dnia o godz. 15 rozpocznie się etap głosowania.

Jury, w którego skład wchodzą znane i cenione osobowości ze świata mediów i kultury, wybierze "Bloga Blogerów" oraz "Bloga Roku 2011", przyzna dwa "Wyróżnienia Główne" i dziesięć "Najlepszych Blogów 2011" w dziesięciu kategoriach tematycznych.

Każdy z jurorów jest znawcą tematu powiązanym z jedną z kategorii. Dziennikarka radiowa i telewizyjna, artystka i reporterka Anna Dziewit-Meller, zajmie się blogami z kategorii "Ja i moje życie", komentatorka życia politycznego Janina Paradowska będzie jurorem w kategorii "Polityka i Społeczeństwo", ekspert w dziedzinie alternatywnych form komunikacji marketingowej Natalia Hatalska wyłoni laureata kategorii "Profesjonalne", podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska zajmie się blogami związanymi z tematem "Moje zainteresowania i pasje", początkująca aktorka i projektantka mody Julia Wróblewska wybierze najlepszy blog z kategorii "Teen", dziennikarz, fotograf Tomasz Michniewicz będzie jurorem w kategorii "Podróże i szeroki świat", aktor filmowy i teatralny, producent oraz dyrektor naczelny Teatru 6. piętro Michał Żebrowski wyłoni laureata kategorii "Kultura", rysownik satyryczny Henryk Sawka wytypuje zwycięzcę kategorii "Foto, video, komiks", prozaik i publicysta Zygmunt Miłoszewski zajmie się blogami z kategorii "Blogi Literackie", a dziennikarz radiowy i telewizyjny Tomasz Sianecki zadecyduje, który blog wygra w kategorii "Absurdalne i offowe".

Wszystkie zgłoszone do 12 stycznia do godz. 15 blogi przejdą do drugiego etapu, który będzie polegał na głosowaniu SMS. W trzecim etapie konkursu zostanie wyłonionych 10 najwyżej ocenionych blogów. Oceni je Kapituła Konkursu, zostan ą także poddane głosowaniu - wyborowi "Bloga Blogerów". Następnie każdy juror spośród przedstawionych mu blogów wybierze trzy, które nominowane będą do "Nagrody Głównej" i "Wyróżnień Głównych" oraz z tych trzech wskaże zwycięzcę w danej kategorii tematycznej. 2 lutego o godz. 15 na stronie serwisu konkursowego zostanie przedstawiona lista blogów nominowanych przez jurorów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

rihDtrAaMn
  • rihDtrAaMn
  • 20.02.2012 06:57

/ Czasem, cezsam to robi zasadnicza r znice ;-)Ja nie pisze najpierw o wielkich zyciowych tragediach, a nastepnie o imprezach i o tym, jaki jestem szczesliwy. Nie wylewam swojej rozpaczy, a nastepnie nie wygrywam grubszej kasy. Tu lezy r znica.

Komentarz został ukrytyrozwiń
aurelia
  • aurelia
  • 15.01.2012 00:31

Wzięłam udział w konkursie po raz drugi, rok temu byłam zadowolona, w tym roku to jakaś żenada, mam 20 pewnych oddanych głosów bo sama je wysłałam od znajomych a rankingu dalej mam tak jakby tylko 5 osób osób oddało głosy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nieśmiało pochwalę się, że mój też bierze udział :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.