Facebook Google+ Twitter

Bloger 2009 Roku: ponad pół tysiąca zgłoszeń w konkursie

Na dzień przed zakończeniem fazy zgłoszeń, mamy ponad pół tysiąca blogów w konkursie Bloger 2009 Roku organizowanym przez Wiadomości24.pl. W szranki o nagrody i zaszczyty stanęli m.in. znani politycy: Marek Migalski, Wojciech Olejniczak, Zbigniew Girzyński, Janusz Korwin-Mikke, Lidia Geringer de Oedenberg, Ryszard Czarnecki, a także aktor Adam Fidusiewicz.

 / Fot. PolskapresseWśród uczestników biorących udział w konkursie warto także wspomnieć także Azraela Kubackiego, znanego blogera piszącego o polityce, Grzegorza Marczaka - autora słynnego antyweb.pl, traktującego o serwisach społecznościowych, nowych technologiach i nowych trendach w internecie.

Konkurs organizowany jest po raz czwarty, po raz trzeci w formule w której jedną nagrodę przyznają internauci w trakcie głosowania, a drugą kapituła, którą tworzą sami blogerzy. To oni na blogach i blogowaniu znają się przecież najlepiej.

Etapy są dwa: od 7 stycznia każdy z internautów (nie tylko blogerzy) może zgłosić do udziału tyle blogów, ile tylko będzie miał ochotę. Zgłaszanie odbywać się będzie za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego na naszej stronie. Obowiązkowe będzie podanie maila kontaktowego do autora bloga, który musi jeszcze potwierdzić chęć brania udziału w konkursie. Zgłaszać możecie oczywiście także własne blogi.

Drugi etap to głosowanie - od 4 lutego. W pierwszym głosy oddadzą wszyscy zainteresowani internauci (można głosować raz w każdej kategorii), w drugim głosują członkowie Kapituły Blogerów, w skład której wejdą wszyscy autorzy zgłoszonych blogów. Każdy będzie miał tylko jeden, równoważny głos, który może oddać na jednego przedstawiciela blogosfery.

Tak wybrany zostanie Bloger 2009 Roku.

W konkursie udział wezmą blogi w następujących kategoriach:
- Polityka
- Kultura i media
- Życie
- Internet i technologie
- Fotoblog

Nagrody i wszystkie tytuły wręczymy podczas uroczystej gali 11 marca w Warszawie.

 / Fot. PolskapresseSponsorem konkursu jest Orange. Patronami medialnymi są: Polskie Radio Trójka, Press, Polska The Times, Gadu-Gadu.pl, Witrualna Polska. Partnerami konkursu są: tvp.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl.

Nagrodami w konkursie są laptopy, smartfony i cyfrowe aparaty fotograficzne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Cyt: "warto także wspomnieć także Azraela"

Nie warto

Komentarz został ukrytyrozwiń

U nas ci Blagierów dostatek. Przepraszam! Coś z tymi samogłoskami pokręciłem. Jedną zamieniłem a drugą niepotrzebnie wstawiłem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe kto wygra.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.