Facebook Google+ Twitter

Bloger do SLD: "To populizm"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-09-21 23:45

Władysław Kisieliczyn, bloger i poeta w jednym krytykuje SLD za brak konsekwencji w działaniach formacji i przytacza ciekawy przykład: Sojusz i prywatyzację szpitala.

Władysław Kisieliczyn odniósł się do niedawnej wizyty przewodniczącego SLD Leszka Millera w Kwidzynie (woj. pomorskie) na którym obecny był też przewodniczący Rady Wojewódzkiej Pomorskiego SLD Jerzy Śnieg, który jest też przewodniczącym Rady Powiatu Kwidzyńskiego. To właśnie Śnieg, koalicjant PO w radzie jest między innymi odpowiedzialny za prywatyzację kwidzyńskiego szpitala. Bloger zauważa, że fotografowanie się tych panów razem może mieć negatywny wpływ na wizerunek Leszka Millera.

Kisieliczyn dostrzega, że Sojusz mówi stanowcze „nie” jakimkolwiek prywatyzacjom, ale konsekwencji w działaniach formacji nie widać. Znany jest na razie przykład z Kwidzyna i nie wiadomo, czy takich sytuacji nie ma więcej. Ile by ich nie było, nie zwalnia to Millera z odpowiedzialności ze partię i wyciągnięcie konsekwencji wobec swoich działaczy.
-Milczenie oznacza zgodę na prywatyzację – oburza się Kisieliczyn.
Lider SLD Leszek Miller powinien bardziej uważać i patrzeć z kim staje do zdjęć. Wyciągnięcie takiej sprawy w kampanii wyborczej może być nożem w plecy dla rosnącej w siłę lewicy.

-To zwykły populizm głosić hasła przypadające do gustu wyborcom, a później diametralnie zmieniać zdanie – pisze bloger.
Na koniec swojego wątku pyta się literacko SLD: „Sojuszu, dokąd zmierzasz?”

Całość wpisu: Prywatyzacja "nie", ale... - SLD w akcji
(ttv .)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.