Facebook Google+ Twitter

Blogerze, zgłoś się do konkursu Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku!

Dla osób prowadzących blog, konkurs Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku to nie tylko szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród, ale przede wszystkim doskonała okazja do wypromowania swojej strony. Blogerze, czekamy na Twoje zgłoszenie!

 / Fot. Ryszard Urych/PolskapresseEtap zgłoszeń do 7. edycji konkursu Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku kończy się 3 lutego. Ten tydzień to ostatni moment na wysłanie wypełnionego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Już 6 lutego ruszamy z głosowaniem sms, które zdecyduje o tym, kto zwycięży w poszczególnych kategoriach i otrzyma tablety Sony.

Czytaj też: Konkurs Dziennikarz Obywatelski wystartował! Poznaj wszystkie szczegóły i zgłoś się!


Kaja Głomb, autorka bloga "Ciężki jak z waty", zwyciężyła w konkursie Dziennikarz Obywatelski 2011 Roku w kategorii "Sport". Dyplom wręczył jej Marek Kondrat / Fot. Bartek Syta/PolskapresseDla blogerów konkurs Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku to doskonała okazja do wypromowania swojej strony, zdobycia nowych czytelników (lub widzów) i zaistnienia w internecie. Twojego bloga oceni również nasza Kapituła, którą tworzą redaktorzy naczelni dzienników Polskapresse z całej Polski oraz poprzedni Dziennikarz Obywatelski Roku - Elżbieta Wiejaczka. Przewodniczącym Kapituły jest Paweł Fąfara, członek zarządu Polskapresse i redaktor naczelny projektu "Polska". Dodatkowo, każdy zwycięzca w poszczególnych kategoriach konkursowych zostanie nagrodzony tabletem Sony S SGPT113! Z kolei Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku, wybrany przez Kapitułę Konkursu, otrzyma tablet Sony Xperia SGPT131.

Blogerzy mogą zgłaszać swoje materiały z 2012 roku w siedmiu kategoriach konkursowych: Wydarzenia, Kultura, Cywilizacja, Styl życia, Sport, Portfel i Zdjęcie roku. W formularzu wystarczy podać imię i nazwisko (lub pseudonim/nick!), swój e-mail (niezbędny do potwierdzenia zgłoszenia) oraz link do zgłaszanego materiału, jego tytuł i krótki opis. Pamiętaj, że do konkursu możesz zgłosić tylko jeden materiał!

Sponsorem Głównym konkursu Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku jest INVERSIO, grupa finansowa.

Zapraszamy na stronę konkursu doroku.wiadomosci24.pl. Dołącz też do konkursowego wydarzenia na Facebooku.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

no i który bloger wygrał?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.