Facebook Google+ Twitter

Blogerzy! Dziennikarze! Uwaga! Zaczynamy głosowanie

O północy zamknęliśmy I fazę konkursów, czyli etap zgłoszeń do konkursu na Dziennikarza Obywatelskiego 2009 Roku i konkursu na Blogera 2009 Roku. Od rana możecie już głosować na swych kandydatów. Przeczytajcie co mówią na temat udziału w konkursie: Michał Zarzycki, Marek Iwaniszyn i Adam Podgórski.

BLOGER 2009 ROKU. ROZPOCZYNAMY GŁOSOWANIE

GŁOSUJ! WYBIERZ DZIENNIKARZA OBYWATELSKIEGO 2009 ROKU

4 lutego rozpoczęła się faza głosowania. Głos można oddać na stronach, gdzie dotychczas widniały formularze zgłoszeniowe. Ze stron tych będzie można także pobrać bannery do wklejenia na blogi lub strony dziennikarzy obywatelskich biorących udział w konkursie. Wystarczy kliknąć. Nie trzeba wysyłać sms-a!. Pamiętajcie, oddając głos w konkursie także możecie wygrać. Wśród osób, które wzięły udział w głosowaniu i do 13 kwietnia zarejestrują się w serwisie W24.pl rozlosujemy laptopa.

 / Fot. matMichał Zarzycki już wpisał się do historii tegorocznego konkursu, bo 7 stycznia, jako pierwszy zgłosił swoją kandydaturę do konkursu na DO. Motywacja Michała, powinna przekonać wahających się, choć – jak sam Michał przyznaje- w ubiegłym roku też się czaił. – W 2009 do udziału w konkursie namówiła mnie Agnieszka Gierczak. Przyznaję, że wtedy, choć byłem częstym gościem Wiadomosci24.pl, nie wiedziałem jak konkurs działa, uczyłem się jego zasad. W końcu zgłosiłem się, choć było już bardzo późno.

W tym roku Michał już nie czekał, wykorzystał szansę, mając świadomość, że im dłużej teksty widnieją na stronie zgłoszonych, tym częściej będą czytane. – Chciałem zwiększyć „czytalność” tekstów, niektórym z nich przedłużyć życie – mówi Michał. – Musiałem też dokonać pewnej selekcji, przez wybrane trzy materiały pokazać o czym traktują moje teksty, co dla mnie jest najważniejsze. Wybrałem dwa teksty o Gdańsku i jeden o mojej rodzinie – one jasno określają najważniejsze dla mnie tematy.

Michał przyznaje, że nie myśli o zwycięstwie, choć byłoby świetnie w konkursie wygrać. Ważniejszy jednak jest fakt, że można być ocenionym przez tak doskonałe jury. - Największą satysfakcję dawałoby mi wyróżnienie Kapituły. Tworzą ją naprawdę świetni ludzie, którzy znają się na rzeczy.

Doskonale w słowa Michała wpisuje się wypowiedź Marka Iwaniszyna, Dziennikarza Obywatelskiego Roku 2009 decyzją Kapituły. - Wziąłem udział w konkursie, przede wszystkim dlatego, że była to możliwość oceny moich tekstów przez profesjonalistów. Na co dzień nie ma okazji, by ludzie, którzy się na dziennikarstwie znają mogli sprawdzić nasze teksty i ocenić je.

Marek skromnie przyznaje, że werdykt był dla niego sporym zaskoczeniem. Miał nawet swojego faworyta. - Po tym, jak dostałem dyplom za drugie miejsce w głosowaniu internautów, byłem przekonany, że to już wszystko i spokojnie czekałem na rozwój wypadków, nie podejrzewając, że coś na mnie może jeszcze czekać. A tu taka niespodzianka!- wspomina Marek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

to jak, może jakieś zakłady by ktoś podjął? ;)) czarne czy czerwone. tzn. kobieta czy mężczyzna.
parzyste - autorzy z rangą-tabliczką kolorową W24, nieparzyste jednocyfrowe inni autorzy, nieparzyste dwucyfrowe autorzy bez rangi lub z szarą tabliczką.;))) Żartuję.;)))

A w ogole, będę w Warszawie 11 marca. Czy można być obecnym w roli publiczności !?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beato S. nie jesteś sama. Inaczej mówiąc zakładamy Klub "tych co nie w konkursie" ;)))
pozdro
B.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obiecaj przynajmniej, że za rok nie odmówisz:)
;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Więc już po zgłoszeniach...^^

Beato nie zgłosiłaś się? No nie żartuj....

Komentarz został ukrytyrozwiń

podajcie mi meila gdzie można osiawiadcznie napisaci

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.02.2010 12:37

Zaakceptowałem wczoraj, potwierdzenie pkt regulaminu art 3 też wysłałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lista zgłoszonych link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Adrianie, musi Pan zaakceptować zgłoszenie i przesłać do redakcji krótkie oświadczenie o tym, że nie pobierał Pan wynagrodzenia za napisane materiały oraz nie pozostaje w stosunku pracy z inną redakcją. Wtedy redakcja doda Pana do listy kandydatów. Więcej w regulaminie konkursu link Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.02.2010 11:56

Mnie też ktoś zgłosił żeby było zabawniej:) Nie wiem kto, nie wiem jakie teksty, a na liście zgłoszonych mnie nie ma:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe w czyje się kończy;-) Bo głosowanie - jak wiadomo - poznaje się po tym, nie kiedy (i kim:) się zaczyna, ale kiedy (i na kim) się kończy;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.