Facebook Google+ Twitter

Blogerzy, stańcie w szranki!

Już za 3 tygodnie ruszą konkursy organizowane przez Wiadomości24.pl. W 2009 roku po raz trzeci wybierzecie najlepszych blogerów w polskiej sieci, a sami blogerzy Blogera 2008 Roku. Współorganizatorem tegorocznej edycji konkursu będzie niezależny salon publicystów Salon24.pl.

Dyplom odbiera Radosław Piekarz - autor bloga Redlog.pl. Nagrodę w kategorii "Kultura i media wręczał Paweł Fąfara, redaktor naczelny dziennika "Polska" / Fot. fot. Maciej Jeziorek/"Polska"-----------------------------------------

ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU

POBIERZ BANERY


-----------------------------------------
Konkurs organizowany jest po raz trzeci, po raz drugi w formule w której jedną nagrodę przyznają internauci w trakcie głosowania, a drugą kapituła, którą tworzą sami blogerzy. To oni na blogach i blogowaniu znają się przecież najlepiej.

Etapy są dwa: od 14 stycznia każdy z internautów (nie tylko blogerzy) może zgłosić do udziału tyle blogów, ile tylko będzie miał ochotę. Zgłaszanie odbywać się będzie za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego na naszej stronie. Obowiązkowe będzie podanie maila kontaktowego do autora bloga, który musi jeszcze potwierdzić chęć brania udziału w konkursie. Zgłaszać możecie oczywiście także własne blogi.Drugi etap to głosowanie - od 5 lutego. W pierwszym głosy oddadzą wszyscy zainteresowani internauci (można głosować raz w każdej kategorii), w drugim głosują członkowie Kapituły Blogerów, w skład której wejdą wszyscy autorzy zgłoszonych blogów. Każdy będzie miał tylko jeden, równoważny głos, który może oddać na jednego przedstawiciela blogosfery. Tak wybrany zostanie Bloger 2008 Roku.
Janusz Korwin-Mikke oraz Stefan Bratkowski podczas gali finałowej / Fot. fot. Maciej Jeziorek/"Polska"
W konkursie udział wezmą blogi w następujących kategoriach:
- Polityka
- Kultura i media
- Życie
- Internet i technologie
- Fotoblog

Od początku przyświeca nam idea równego dostępu dla wszystkich Blogerów. Nie ważne na jakiej platformie blogowej tworzysz wpisy! Wszyscy głosujący internauci wezmą udział w losowaniu cennych nagród - trafią do osób, które będą miały profil w naszym serwisie przed końcem marca 2009 r.

Czytaj również o naszych dwóch pozostałych konkursach na Dziennikarza Obywatelskiego 2008 Roku oraz Działacza Obywatelskiego 2008 Roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

a tera...
ciężko obejrzeć propozycje

Komentarz został ukrytyrozwiń

no właśnie gdzie się dodaje blogi bo coś nie widzę ;D

Komentarz został ukrytyrozwiń

jak się dodaje blogi?
mam kilka propozycji

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dlaczego nie ma kategorii Sport? Jestem oburzony... :/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mój blog jest najlepszy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mój blog niepasuje do żadnej z tych kategorii:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

"...w drugim głosują członkowie Kapituły Blogerów, w skład której wejdą wszyscy autorzy zgłoszonych blogów. Każdy będzie miał tylko jeden, równoważny głos, który może oddać na jednego przedstawiciela blogosfery. Tak wybrany zostanie Bloger 2008 Roku."

Przecież i tak każdy z nich zaglosuje na siebie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To chyba zgłoszę mój :) http://jacek-wist.blogspot.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.