Facebook Google+ Twitter

Blogplay.eu zwycięzcą Konkursu Bloger 2009 Roku w kategorii Internet i technologie

Oto treść dzisiejszego komunikatu o unieważnieniu w części wyników konkursu Bloger 2009 Roku.

 / Fot. Katarzyna KaczmarekZgodnie z regulaminem Konkursu Bloger 2009 Roku, organizator, Wiadomości24.pl unieważnia wyniki w części dotyczącej kategorii Internet i technologie i ogłasza nowych zwycięzców. Najlepszym Blogiem 2009 Roku został Blogplay.eu, II miejsce dla Antyweb, a III miejsce dla Blog Shpyo.

Pragniemy poinformować, że blog (R)ewolucja już trwa., uznany w głosowaniu internautów za Najlepszy Blog 2009 roku w kategorii Internet i technologie, zawierał tylko jeden wpis i tym samym nie spełniał wymogów regulaminu. Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 500 blogów, które organizator weryfikował przed startem głosowania przede wszystkim pod względem daty utworzenia oraz zamieszczonych treści, np. czy nie naruszają ogólnych wartości, nie nawołują do nienawiści. Do głosowania dopuszczono 406 blogów, w tym przez pomyłkę (R)ewolucja już trwa. Decyzją internautów został on uznany za najlepszy blog, głosowało na niego 550 internautów.

"Przewaga (R)ewolucja już trwa. w liczbie oddanych głosów była miażdżąca. Dlatego w pierwszej chwili uznaliśmy, że głos internautów najlepiej ocenia zgłoszony blog. - mówi Tomasz Kowalski, redaktor naczelny Wiadomości24.pl - Po ogłoszeniu wyników zaczęły do nas napływać reklamacje. Zgodnie z regulaminem przeanalizowaliśmy wszystkie wyniki jeszcze raz i zweryfikowaliśmy je. Przepraszam autorów zwycięskich blogów za pomyłkę" - dodaje Kowalski.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że autor nagrodzonego bloga na łamach Wiadomości24.pl sam zrezygnował z przyznanego tytułu.

Tym samym organizator przedstawia nowe wyniki w Konkursie Bloger 2009 Roku w kategorii Internet i technologie:

I miejsce – Blogplay (http://blogplay.eu) 182 głosy
II miejsce – Antyweb (http://antyweb.pl) 106 głosów
III miejsce - Blog Shpyo (http://blog.shpyo.net/) 75 głosów

Gratulujemy zwycięzcom!

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (17):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 28.03.2010 09:43

No nie.

Usunięcie konta Piotrka, to już przesada.
Wy tu nawet nie rozumiecie co to obywatelskość mam wrażenie.
Metody jak w zamkniętym zakładzie jakimś niestety.
Usprawiedliwienia sensownego brak.

Tym samym się też usuwam.
Bo po co tu być.

Jak ktoś będzie miał jakieś ale, to zapraszam na www.kontrowersje.net

Jacek Ka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kurko moja Ty Matko. Prosiłem(am) żebyś się nie denerwował? Prosiłem(am)? I co teraz? Robisz z siebie durnia i żałość mnie już ogarnia jak Ty mój Ty Idolu upadasz jako ten anioł upadły. Wpadłeś w ekstrementa swoje i woń śmierdząca rozsiewasz. Wydobyj się błagam i shine on my crazy diamod. Please!!! Bloggerze Ty najwspanialszy i Jeźdźcu Internetowej Apokalipsy Najwytrwalszy. Sprawiedliwy wśród fałszywych. Jedyny mój Ty piewco prawości i mądrości. Porzuć te mętne odmęty i polemiki zbyteczne z niewiadomokim. One, te Twoje Mój Ty Kurko Matko, adwersarze nie dorastajom Ci. O nie!
Ino widzisz jakeś się tak zacietrzeźwił i mózg Ci się zagrzał to zara zacząłeś brnąć w idiotyzmy i niekompetencjem. Może ogol włos do końca - z łysą pałą będzie Ci mój Ty Jedyny lepiej na pewno, Tylko co zrobisz z ulubioną moją, a Tobie tylko właściwą fizjonomią? ) Fotografum podmieniłeś przy komencie - to lepiej, bo ten ludek małej wiary musi opluwał monitory, ale pójdź za mojom radom skromnej wiejskiej panny i zamieść swoją szlachetną twarz w kominiarce może? Co? Jak myślisz Kurku mój Ty Wspaniały?
Ale o Twojej nierozwadze miałem(am) pisać.
Rzeknij mi Ty mój oblubieńcze co to jest "Lauret"? cyt. "KAŻDY LAURET MUSI PODAĆ (...)
Rzeknij mi, błagam czemóż to wpędzasz mnie w histerię takie głupoty wygadując: "Majstersztyk propagandy, towarzysz Jerzy by się nie powstydził, lepsze to od wysyłania koców Murzynom".
Towarzysz Jerzy, o którem wspominasz słać chciał śpiwory, nie zaś koce i nie murzynom (murzyn z dużej litery? O Kurko Matko!) jeno te śpiwory miał słać zgniłkom z niby to bogatego Zachodu. Bo w tej Panie Hameryce to bida była aż piszczy. Nie to, co w naszem najjaśniejszem PRL-u
A rzeknij mnie Kurkowańcu niedobry, bo beształeś i słusznie niedokuków - czemóż to interpunkcję porzucasz?
Cytat: "Może pan tylko będzie łaskaw dodać, że napisałem ten tekst po tym jak Jacek ocalił pana od przekrętu i zgodnie z prawdą oznajmiłem, że przekrętów nie ma". Przecinek po słowach "po tym". Nie czyń mi tego miły, You - Blogger of Universum, bo jako rzekłam(em) żałość mnie dopada i wszelkie autorytety, wśród których żeś jako ta jutrznia tracę.
Dobiłeś mnie ortografem ohydnym na końcu Twej wspaniałej, a wielkopomnej przemowy do Złego: "Wszystko to jednak nie ważne". NIE WAŻNE ??? Jak Kurko Marko nieważne, jak ja na zawał zejdem, jeśli nadal będziesz mi tak swój mit demolował. Pozostań proszę na firamencie. Firmanecie. No wiesz gdzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No tak, zapomniała Pani/Pan chyba tylko o przypisaniu nam odpowiedzialności za śnieg i mrozy. Proszę kopać, może jeszcze coś się jeszcze wykopie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ach, ta redakcja nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Polecam wszystkim komentarze redakcji (i te oficjalne i te pisane pod fałszywymi nicami) znajdujące się tutaj i dotyczące konkursu: http://antyweb.pl/webstarty-to-maly-pikus-przy-wynikach-konkursu-na-blog-roku-wiadomosci24/ . Po prostu poezja :)

Do tego kolejna wpadka ze spamowaniem Wykop.pl: http://www.wykop.pl/link/331590/zmasowany-atak-spamu-interia360-pl-i-wiadomosci24-pl/ i to po takich akcjach: http://antyweb.pl/wiadomosci24pl-atakuja-wykoppl-i-inne-agregatory-dla-mnie-to-samoboj-na-oczach-internautow/ .

Po prostu się to wszystko kupy nie trzyma ;) Dziw że ten serwis jeszcze istnieje i znajdują się łosie, którzy pracują na nowe auto prezesa Polskapress.

Polecam wszystkim jeszcze poniższe linki:
link łamią prawa autorskie - http://www.wykop.pl/link/185400/wiadomosci24-pl-lamia-prawa-autorskie/
Wykop odpowiada na zarzuty link - http://www.wykop.pl/ramka/140169/wykop-odpowiada-na-zarzuty-wiadomosci24-pl/
Redakcja link zachęca użytkowników do wykopywania materiałów http://www.wykop.pl/ramka/90395/redakcja-wiadomosci24-pl-zacheca-uzytkownikow-do-wykopywania-materialow/ i link atakują wykop.pl! http://www.wykop.pl/ramka/139730/wiadomosci24-pl-atakuja-wykop-pl/

Pozdrawiam, Alicja

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ach! Panie Kurko Matko. ale im Pan tam napisał! Czytałam-em wszystko. Ale im Pan dał! Dobrze tak tym...A Pan niech się już nie denerwuje. Wszystko będzie dobrze. Niech Pan Kurko Matko wykorzystuje swój wybitny talent i świeci nam na firnamanecie, firmamencie, firmencie - oj Pan mój Ty znawco, wie o co chodzi :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie kwestionuję wartości merytorycznej ani formalnej wpisu autorstwa pana Jacka Kamińskiego. Można przyjąć, że w momencie zgłoszenia do konkursu stanowił on zalążek dobrego bloga. Był to jednak tylko zalążek, podczas gdy w regulaminie napisano:
"Przez blog rozumie się stronę internetową, na której znajdują się WPISY uporządkowane ze względu na czas ich umieszczenia, mające charakter zindywidualizowanych WYPOWIEDZI autorskich."
Pan Jacek w myśl regulaminu nie był uprawniony do uczestnictwa, ale przynajmniej uczciwie zaznaczył w opisie, że wpis jest tylko jeden.
Niestety, osoby odpowiedzialne za sprawdzenie, czy blogi spełniają wymogi regulaminu, spartaczyły robotę i to jest pierwsza kompromitacja w tej sprawie. Skompromitowali się również internauci, bo wygląda na to, że nie czytali zgłoszonych blogów.
Blogplay.eu jest prowadzony od grudnia 2006 r. W każdym miesiącu pojawia się co najmniej kilkanaście wpisów i proporcjonalna liczba komentarzy. Blog wymaga wielkiego nakładu pracy, jest często odwiedzany i wysoko oceniany pod względem merytorycznym. Czy osoba kierująca się zdrowym rozsądkiem i pewną doza obiektywizmu może uznać wyższość pojedynczego wpisu (choćby najwspanialszego) nad tym blogiem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotr Wielgucki,
W jaki sposób zamierzasz rozliczyć Wiadomości24 z moich komentarzy?
Rozumiem że oskarżasz mnie o pisanie kłamstw.

Wskaż więc które zdanie w moim komentarzu jest nieprawdziwe:
1. Czy nie ogłosiłeś konkursu na kontrowersje.net nie obieceałeś laptopa a potem gdy zycięzca zgłosił się po nagrodę, nie zaproponowałeś um zamiast prawdziwego laptopa laptopa-zabawki? Czy nie obrazałeś go i nie tłumaczyłeś się że masz debet na koncie? Jesli nie skasowałeś swoich wpisów to w historii łatwo to znaleźć.
2. Czy na kontrowersje.net nie było blogów Palikota, Migalskiego, Czarneckiego, Terlikowskiego z sugestią że te znane osoby przyszły na kontrowersje.net i założyły sobie blogi? Czy ktoś nie podszywał się pod nich w komentarzach chcąc uwiarygodnić ich obecność na portalu? Niejaki Skubi który chciał ściągnąć na Twój portal znane osoby napisał potem że chętnie by ci kogoś znanego ściagnął ale po tym "nuemrze" po prostu wstydzi się zaproponować komukolwiek poważnemu pisania na kontrowersje.net
3. Czy "za karę" (ponieważ Cię krytykowałem) bez mojej zgodny nie wstawiłeś w nagłówek mojego bloga na kontrowersje.net logo "PZPR", czy bez mojej zgody nie edytowałeś mojej metryczki wpisując tam kompromitujące treści, czy wreszcie używając praw administratora nie podszywałeś się pode mnie na portalu kontrowersje.net wpisując tam kompromitujace mnie komentarze. Żaden powazny administrator nie pozwoliłby sobie na to - tylko ktoś kto nie wie co to prowadzenie poważnego portalu.
4. Czy nie sprzedajesz e-booków dla wsparcie protalu, czy nie błagałeś wręcz blogerów o wsparcie w głosowaniu, nie szantażowałeś sprzedażą portalu na Allegro? Sam dostałem błagalnego maila od Ciebie z prośbą o wsparcie i głosowanie w konkursie na wytypowane blogi z kontrowersje.net.

To wszystko razem składa się na obraz kontrowersji.net jako portalu totalnie niewiarygodnego.

A teraz oczekuję konkretów bo to co powyżej napisałeś to tylko groźby i argumenty personalne.
Czy tylko na tyle CIę stać? Czy ty poza obrażaniem innych potrafisz w ogóle merytorycznie dyskutować.

Prośba o konkrety.

Które z powyższych twierdzeń na temat Ciebie i kontrowersje.net nie jest prawdą?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Kurka Matka, jestem tutaj tylko przechodniem i obserwatorem. Widzę, ze Pana tutaj te ludzie wcale nie doceniajom ani nawet nie rozumiom. Pański blog i umiejętność wyrażenia sie słowem to wielkie dary Boże. Niech je Pan Panie Matka Kurka pielengnuje zamiast zadawać sie z hołotom w jakieś dyskusje czy co.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo!!! Znakomita decyzja.
Blogplay to wreszcie godny zwyciezca. Sytuacja w którym zwyciezcą był blog z jednym wpisem kompromitowała konkurs i trzeba było męskiej decyzji żeby to uporzadkować.
Popieram w 100%.

Jacek Kamiński,
Ludzką rzeczą jest się myslić. Tylko ten co nic nie robi nie myli się. Redakcja popełniła błąd i właśnie go naprawiła. Mam nadzieję że w przyszłym roku regulamin będzie szczelny i uniemożliwi powtórzenie się takiej sytuacji.

P.S. Nie rozumiem złości Piotra Wielguckiego (Matki Kurki). Przecież zwycięstwo bloga technologicznego z jednym wpisem kompromitowało cały konkurs, a zarazem także portal Matki Kurki kontrowersje.net które tego bloga masowo popierał. Jacek Kamiński podjął słuszną decyzję zrzekając się nagrody, nagroda przypadła komuś innemu - i na tym nalezy zakończyć sprawę a nie toczyć głupie wojenki. Myślę że zmiana wyników konkursu umożliwia wyjście portalowi kontrowersje.net w miarę z twarzą z tej sytuacji. Panu Wielguckiemu proponuję nie ciągnąć już tej sprawy - bo na pewno nie służy ona promocji portalu kontrowersje.net i dalsze pyskówki tylko bardziej kompromitują kontrowersje.net - zwycięzcę tegorocznego konkursu W24. Po co zmieniać sukces w porażkę i kompromitację? Lepiej godnie wycofać się zachowując twarz...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 23.03.2010 09:07

he he

dobre :-)

Powiem tak: pracuję w firmie, która zajmuje między innymi organizacją trochę podobnych do tego konkursów.
I takie błędy, czy tam niedopatrzenia, że weźmie w nich udział nie ten co może się rzeczywiście czasami zdarzają.
Ale już niezweryfikowanie pod względem formalnym samych zwycięzców przed ogłoszeniem wyników może być równoznaczne z utratą pracy a przynajmniej utratą klienta lub w najmniejszym stopniu ostrą reprymendą.

Ale zachować się jak trzeba potem wypada wobec wszystkich, których sprawa dotyczy...

Acha -> Panie dziennikarzu Jurkiewicz. Proszę nie rozprzestrzeniać informacji, których podstawa istnieje tylko w Pana głowie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.