Facebook Google+ Twitter

Bloody Beetroots, czyli witamy na Selector Festival!

Dwa dni z muzyką i obrazem. Już dziś rozpoczyna się największy elektroniczno-taneczny festiwal w Polsce. Najbardziej emocjonujące koncerty zaplanowane na dzisiaj to: Friendly Fires, Calvin Harris i Bloody Beetroots Death Crew 77.

 / Fot. Materiały oficjalneFestiwal, w związku z powodzią, został przeniesiony na teren Muzeum Lotnictwa na Bora Komorowskiego (kto był na Coke Festival, temu miejsce jest dobrze znane). Już od kilku dni stoją tam futurystyczne, niebieskie namioty.

Najbardziej emocjonujące koncerty zaplanowane na dzisiaj to: Friendly Fires, Calvin Harris i Bloody Beetroots Death Crew 77 (szczególnie tych ostatnich polecam waszej uwadze). Poza nimi - świetny polski zespół Hellow Dog, gwiazdka Uffie i Audio Bullys.

W sobotę warto udać się na koncerty Booka Shade, Boys Noize i Metronomy. Wreszcie trochę klasyki - zespół Faithless na deser. Oprócz dźwięków, będą także obrazy - na Selectorze wystąpi fantastyczny skład VJ-ski inside-us-all.

Spotykamy się dzisiaj, o godz. 17.30, na Selectorze!

Jedna uwaga: jadąc dzisiaj do Krakowa warto pomyśleć o zaopatrzeniu się w płaszcze, parasolki i kalosze - podobno ma padać do wieczora.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Liczymy na kolejną, świetną relację. A wkrótce - na wrażenia z Open'era : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.