Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7404 miejsce

Blueneck i Crush zagrają w Lublinie

Scena Opium to dobre miejsce dla nietypowych koncertów, jakiego brakowało na lubelskiej mapie imprezowej. Już za niecały tydzień zagości na niej świetny brytyjski zespół post-rockowy Blueneck.

Blueneck nie wbił się jeszcze do superligi post-rocka, nie znaczy to jednak, że nie zasługuje sobie na zainteresowanie i entuzjazm publiczności. Moim zdaniem niedaleko im do naprawdę klasycznych zespołów - i liczę na to, że w wielkim stylu pokażą się nam na lubelskim koncercie 18 października.

Blueneck promował będzie swoją nową płytę, "Repetitions". Po Poznaniu i Warszawie na liście miejsc w tej europejskiej trasie znalazł się właśnie Lublin. Podobno ma być trochę analogowo i przede wszystkim pięknie. Wysmakowane połączenie gitar, pianina, skrzypiec, pianin na płycie budują naprawdę niezwykłą atmosferę.Przed Blueneck wystąpią młodzi muzycy z Lublina - zespół Crush, poszukujący recepty na granie w mieszaniu shoegaze z post-punkiem. Choć niekoniecznie jest to najlepsze określenie dla wyników - polecam doświadczyć samemu.

Po koncertach afterparty - bilet do kupienia przy wejściu, cena 10 zł. Początek imprezy o 20:30 na Langiewicza 10.

Oceń materiał, kliknij gwiazdki. Autor, który zdobędzie najwięcej punktów, dostaje 150 zł!

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.


Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Zobacz także:

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.