Facebook Google+ Twitter

Błyskawiczny konkurs! Dwa zaproszenia na koncert Nigela Kennedy'ego!

Współautorzy: Kuba Kubajewski

Mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert wirtuoza skrzypiec Nigela Kennedy'ego w Warszawie. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

 / Fot. www.stodola.plNigel Kennedy to jeden z najbardziej znanych skrzypków w Polsce. Gra zarówno koncerty skrzypcowe największych kompozytorów muzyki klasycznej takich jak Vivaldi, Czajkowski czy Beethoven, jak i utwory z muzyki rozrywkowej.

Liczę, że artysta zagra na koncercie "Cztery pory roku" Vivaldiego, bowiem album z tą muzyką zapewnił skrzypkowi miejsce w Księdze Rekordów Guinnessa - za największą sprzedaż płyty z muzyką klasyczną. Kennedy gra również instrumentalne wersje utworów, które wykonywał Jimmy Hendrix i współcześni muzycy. Koncert powinien więc zainteresować miłośników filharmonii, a także fanów muzyki popularnej.

Mamy dla sympatyków i czytelników Wiadomości24.pl dwa podwójne zaproszenia na koncert Nigela Kennedy'ego w warszawskim klubie Stodoła. Koncert odbędzie się we wtorek, 13 października, start o 20.

Aby otrzymać zaproszenie wystarczy odpowiedzieć na pytanie:
"Z jakim zespołem Nigel Kennedy nagrał płytę East meets East"
Regulamin konkursu:

1. W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni internauci z wyjątkiem rodzin organizatorów, pracowników klubu Stodoła i redaktorów Wiadmości24.pl moderujących tekst.
2. Odpowiedź należy przesłać na mail: barca.9@wp.pl, w temacie wpisując: „w24 konkurs”.
3. W treści wiadomości należy wpisać odpowiedź, swoje imię i nazwisko oraz imię i nazwisko osoby towarzyszącej, telefon kontaktowy. Tylko zwycięzca i osoba towarzysząca ma prawo skorzystać z zaproszenia!
4. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailem zwrotnym, zawierającym informacje na temat odbioru wejściówek. Decyduje kolejność zgłoszeń i poprawność.
5. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Wszelkie kwestie sporne będą rozsądzane zgodnie ze zdrowym rozsądkiem organizatorów, wszelkie niejasności - barca.9@wp.pl

Koncert:
13 października
start: 20.00
bilety: 70-105 zł

źródło:
www.stodola.pl
www.myspace.com/nigelkennedy
materiały prasowe
www.muzyka.onet.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Piękne to i zastanawiające. Dlaczego tak mało jest naszych kompozytorów i wykonawców na stronie Wiadomości, jak np.: Karola Szymanowskiego, czy znanego skrzypka i kompozytora Karola Namysłowskiego z Zamościa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.