Facebook Google+ Twitter

Bo filharmonia to wy

Filharmonia Wrocławska ogłasza nabór do Wolontariatu Filharmonii, uczniowie, studenci tłumnie pomagali w zeszłym sezonie organizować koncerty, wydarzenia, konferencje, spotkania. To od nich zależy kształt Filharmonii nowych czasów – filharmonii młodych.

Sala koncertowa / Fot. Archiwum Filharmonii Wrocławskiej- Chętnych jest sporo, ale wybieramy najlepszych, młodzi ludzie zdobywają w Filharmonii Wrocławskiej doświadczenie na całe życie, umożliwiamy im już teraz doskonalenie się w pisaniu, organizowaniu i menadżerstwie – mówi Koordynator ds. Wolontariatu Maciej Michałkowski.

Jeśli jesteś dynamiczną osobą, lubiącą wyzwania to właśnie może być Twój sposób na spędzanie wolnego czasu. Wolontariusze w zamian za swoją pracę otrzymują bezpłatne bilety do Filharmonii, zniżkowe bilety do wrocławskich instytucji kultury, są uprzywilejowani w Pizza Hut, a Cadbury Wedel uzupełnia ich domowe zapasy słodyczy.

Wolontariusze zajmują się pomaganiem w przygotowywaniu koncertów, prowadzeniu projektów edukacyjnych, organizowaniu eventów, spotkań z artystami, konferencji prasowych… Filharmonia oferuje ponadto warsztaty marketingowe.

Być może w szeregach wolontariuszy szkolą się przyszłe kadry pionu zarządzającego, bo oprócz wiedzy liczy się doświadczenie. Im szybciej zaczniemy je zdobywać, tym lepiej. To dobra inwestycja w przyszłość…

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 29 września o godz. 17:00 w Kawiarni Filharmonii. Kontakt do Koordynatora ds. Wolontariatu: 604 562 843

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.