Facebook Google+ Twitter

Bo to zła kobieta była...

Prowincja. Uczciwie pracujący ludzie, dzieciaki, których terenem zabaw nie jest internet tylko - jak kiedyś - teren poza domem i wszystko co tam znajdą. Dwóch nastolatków na wyspie blisko ich miasteczka znajduje uciekiniera.

 / Fot. nieznanyTo prawdziwie amerykańska opowieść. Ale w tym dobrym sensie. Toczy się niespiesznie, rozwija i odsłania kolejne wątki. Oto mamy Matthew McConaughey w roli Muda, mężczyzny z przeszłością, który ukrywa się na wyspie gdzieś na południu Stanów. Aktor tym razem naprawdę gra, a nie tylko wygląda. Jego bohater intryguje dwójkę miejscowych chłopców, którzy - po momencie wahania - decydują się mu pomóc w dwu zadaniach: naprawienia łodzi, która po powodzi wylądowała na drzewie oraz w odzyskaniu dziewczyny. Chłopcy wierzą Mudowi, każdy z innych powodów. To małe cwaniaczki, które znają swoją okolicę jak własną kieszeń. Każdy z nich jednak czegoś się nauczy i coś wyniesie z tej znajomości: Ellis tego, że ludzkie intencje, chociaż dobre, nie zawsze wystarczą, Neck - że świat nie jest aż tak cyniczny a tytułowy bohater pozna co to odpowiedzialność.

Ciekawą rolę ma tu Reese Witherspoon, zwykle obsadzana w roli pyskatych ślicznotek i grająca na jednej nucie aktorka. Tutaj to Juniper, dziewczyna, która nie do konca wie czego chce i tą niewiedzą rani nie tylko siebie, ale przede wszystkim tych, którzy ją kochają. Oszczędne środki wyrazu i bardzo przekonujące przedstawienie.

Kino niegłupie, wiarygodne psychologicznie, bardzo dobrze zagrane (brawa zwłaszcza dla aktorów dziecięcych). Polecam na deszczowy czerwcowy wieczór.

Masz ochotę obejrzeć dobry film wieczorem w telewizji? Nie wiesz, co jest emitowane? Sprawdź program tv!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Kino niegłupie, wiarygodne psychologicznie, bardzo dobrze zagrane (brawa zwłaszcza dla aktorów dziecięcych). Polecam na deszczowy czerwcowy wieczór"... Hmmm, może się skuszę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.