Facebook Google+ Twitter

BoatShow 2009

W tym roku odbędzie się już XI edycja Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW 2009, kolejny raz na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapraszamy do Poznania w dniach 6-8 listopada.

Logo / Fot. MateuszChęcielewskiW dniach 6 - 8 listopada 2009 roku w Poznaniu na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Targów BoatShow. Okazało się, że trudna decyzja o przeniesieniu targów z Łodzi do Poznania w tamtym roku była trafna i pozwoliła doprowadzić do nowego otwarcia BoatShow, ponieważ teraz można pomieścić więcej odwiedzających oraz gościć większość wystawców z zachodniej części kraju.

Osobiście od sześciu lat jeżdżę na targi BoatShow, żeglarstwo jest moją pasją i chcę ją rozwijać. Przyjęło się, że w ciągu roku trzykrotnie organizowane są najważniejsze targi żeglarstwa: wiosną: "Wiatr i Woda" w Warszawie, latem "Wiatr i woda na wodzie" w Trójmieście i "BoatShow" - początkowo w Łodzi, od roku w Poznaniu.

Okazja do odwiedzenia targów po sezonie zazwyczaj wiąże się z możliwością kupienia czegoś taniej niż na wiosnę, poza tym niektóre firmy prezentują już nowości na kolejny rok.

XI Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych można zwiedzać:

6 listopada (piątek)
10.00 - 18.00
7 listopada (sobota)
10.00 - 18.00
8 listopada (niedziela)
10.00 - 17.00

Ceny biletów: normalny 20 zł, ulgowy(osoby niepełnoletnie) 10 zł.

Dostępna jest również rejestracja elektroniczna, dzięki której możemy wydrukować bilety wcześniej; taki koszt to 10 zł na konto MTP i oczywiście konieczne jest posiadanie drukarki.

Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich to największy i najnowocześniejszy obszar wystawienniczy w Polsce.

Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie w pawilonach 7, 7A, 8 i 8A;

Link do oficjalnej strony targów: http://www.boatshow.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.