Facebook Google+ Twitter

Bob One & Bas Tajpan znów w trasie!

Do końca listopada dadzą razem blisko 20 koncertów, a ta liczba cały czas rośnie. W najbliższym czasie usłyszymy ich w Krapkowicach, Łomiankach, Lublinie i na ArtDeRue Festivalu w Rzeszowie. Sprawdź szczegóły „Bob One x Bas Tajpan touru”!

Bob One / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRec„Bob One x Bas Tajpan tour” to już 4. z kolei wspólna trasa katowicko-dąbrowskiej kolaboracji. Bob One promuje nią swój ostatni solowy krążek zatytułowany TWÓJ RUCH. Bas Tajpan – nadchodzące, solowe wydawnictwo.

– Ta trasa jest niejako kontynuacją tego, co zaczęliśmy w zeszłym roku. Choć kilka miejsc się powtórzy [jak np. Wrocław, w którym Bob One i Bas Tajpan zagrają podczas One Love Festivalu – przyp. red.], to głównie staramy się odwiedzić takie, w których z tym materiałem artyści jeszcze nigdy nie występowali – mówi Marcin Kalinowski, manager Bob One'a i Bas Tajpana. – Na listopadzie oczywiście nie kończymy. Opublikowana na MaxFlo.pl i FanPage'ach artystów rozpiska wciąż się zapełnia o kolejne koncerty – dodaje.

Aktualna na dziś lista koncertów wygląda następująco:

26.09.: Krapkowice, Discopexa4,
28.09.: Łomianki, ICDF Aula Koncertowa,
11.10.: Rzeszów, Art de Rue Fest,
16.10.: Gdańsk, Klub Kwadratowa
17.10.: Elbląg, Klub Yolo,
18.10.: Warszawa, Klub 1500 m2,
23.10.: Łódź, Lordi's Club & Foo Foo Bar,
24.10.: Gołdap, Club Koko,
25.10.: Białystok, Klub The Passion Beach,
07.11.: Toruń, Klub NRD,
08.11.: Ostrów Wielkopolski, Fanaberia,
14.11.: Lublin, Kółko i Krzyżyk,
22.11.: Wrocław, One Love Festiwal,
29.11.: Chrzanów, Stara Kotłownia.Patronat medialny nad trasą Bob One x Bas Tajpan tour objęli: MaxFloRec, CGM.pl, radio KRK.FM, VAIB, RRR.com.pl, Hip-Hop.pl, DlaStudenta.pl, RapPortal.pl, Co Jest Grane i telewizja 4FUN.TV. Album TWÓJ RUCH, z którego utwory można usłyszeć podczas koncertów, zamówić można w MaxFloSklepie. Więcej na www.maxflo.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.