Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25013 miejsce

Bob One i Bas Tajpan DAJą Z SIEBIE WSZYSTKO!

Choć na radiowych listach przebojów jego ostatni singiel, „Nie trzeba”, dopiero się rozkręca, on sam nie odpoczywa. Bob One nakręcił już 6. z rzędu teledysk promujący album TWÓJ RUCH wydany nakładem MaxFloRec

Bas Tajpan na planie klipu do Oficjalna premiera przypada na dziś. Obrazek towarzyszy utworowi „Daj z siebie wszystko”, w którym na featuringu pojawia się Bas Tajpan.

- W zamyśle klip ma pokazywać ludzi, którzy na co dzień „dają z siebie wszystko”, wkładając serce w swoją pasję - mówi Bob One. Takimi osobami są z pewnością uczestnicy projektu „Dance in Hall” finansowanego z funduszy programu „Młodzież w działaniu”. W obiektywie kamery znalazła się grupa taneczna działająca w jego strukturach. Zdjęcia do klipu odbyły się więc we Włoszczowie, gdzie projekt jest realizowany, a także w Katowicach i Dąbrowie Górniczej. Jak mówi Bob One, to właśnie z inicjatywy twórców „Dance in Hall” powstała cała wizualizacja.

Bob One, Bas Tajpan i młodzi tancerze nie są jedynymi bohaterami teledysku. - Pojawiają się też znani śląscy twórcy street artu - Szwedzki oraz WLK - którzy stworzyli wspólną pracę specjalnie na potrzeby klipu - zaznacza Bob One. - Jest też Maulicapio, twórca fire show - dodaje.

„Dance in Hall” to projekt mający na celu m.in. poznawanie kultury jamajskiej poprzez taniec (dancehall) i muzykę, a poza tym promowanie różnorodności kulturowej. Wideo do „Daj z siebie wszystko” poza tańcem promuje też koncerty na wspólnej trasie Bob One'a i Bas Tajpana, w którą artyści dopiero co wyruszyli. I na pewno dadzą z siebie wszystko. A Wy? Przypominamy o wyjątkowym konkursie MaxFloRec, „Łap bit, daj hit!”, w którym macie okazję, by dać z siebie wszystko! Do gotowego bitu piszecie tekst, rapujecie, nagrywacie i wysyłacie na konkurs@maxflo.pl. Najlepszemu MaxFloRec wyda profesjonalny singiel i nakręci one shota! Dajcie z siebie wszystko!

Za produkcję wideo Bob One'a i Bas Tajpana odpowiada grupa Przedmarańcza, która zrealizowała już kilka obrazków pierwszemu z nich, m.in. popularny klip do utworu „Nie trzeba”. Więcej informacji o „Dance in Hall” znajduje się na stronie Domu Kultury we Włoszczowie. Album TWÓJ RUCH do nabycia w sklepie MaxFloRec.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.