Facebook Google+ Twitter

Bob One na podium w rankingu ZPAV-u

W najnowszym rankingu „Top airplay - nowości” na stronie ZPAV-u singiel „Nie trzeba” wydany nakładem MaxFloRec znalazł się na miejscu 3. Tym samym wyprzedził „Ulubioną rzecz” Ewy Farnej i „Italiano” Edyty Bartosiewicz

Premiera albumu TWÓJ RUCH miała miejsce w lipcu 2013 r. / Fot. Mat. promocyjne MaxFloRecBob One z pochodzącą z albumu TWÓJ RUCH piosenką „Nie trzeba” podbija radiowe listy przebojów. Na liście najwyżej notowanych nowości granych w minionym tygodniu utwór zajmuje pozycję trzecią. Jest przy tym pierwszym polskojęzycznym numerem w rankingu. Pierwsze miejsce zajmuje Pearl Jam z utworem „Sirens”. Na drugim uplasował się Avicii z „Hey brother”.

- Dla mnie to podwójna radość. Wiadomo: z jednej strony to miłe dla artysty, że jego utwór jest popularny i często leci w radiu, ale nie z tego cieszę się najbardziej. To co sprawia mi najwięcej radości i satysfakcji, to fakt, że w końcu w mediach znalazło się miejsce dla takiej muzyki i tak bezpośredniego przekazu - komentuje Bob One. Jak już gdzieś mówiłem, wpuściliśmy wirus w eter. I przede wszystkim za to dziękuję wszystkim głosującym w różnych listach przebojów - dodaje.

Zestawienia Airplays na stronie www.zpav.pl prowadzone są na mocy umowy pomiędzy Związkiem Producentów Audio Video a hiszpańską firmą BMAT. W rankingu brane są pod uwagę 74 stacje radiowe (lokalne i ogólnopolskie).

Singiel „Nie trzeba” pochodzi z najnowszego albumu Bob One'a pt. TWÓJ RUCH. Płytę zamówić można m.in. w internetowym sklepie wydawcy artysty, MaxFloRec.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.