Facebook Google+ Twitter

Boban Jović oficjalnie w Wiśle Kraków

Boban Jović już od dziś zasila szeregi Białej Gwiazdy.

 / Fot. nieznanyWisła Kraków porozumiała się z NK Olimpią Lubljana i od wiosny Słoweniec zasili drużynę. Boban Jović związany z Olimpią był od 2009 roku. W słoweńskiej ekstraklasie zaliczył 149 występów w tym 10 bramek i tyle samo asyst. Jović jest młodzieżowym reprezentantem swojego kraju, grał na pozycji prawego obrońcy ale śmiało może również zagrać w roli skrzydłowego. Z Wisła Kraków związał się 14 stycznia br. trzyletnim kontraktem który w życie miał wejść dopiero 1 lipca, kiedy to wygasa umowa z Olimpią Lubljana ale na szczęście kluby porozumiały się na korzyść klubu z Krakowa. Słoweniec zapewnia, że jest szczęśliwy z podpisanie umowy i możliwości już od dziś poznania kolegów z drużyny, nie patrzy w przeszłość, skupia się na tym co jest tu i teraz czyli grze w barwach klubu z nad Wisły.
Młody Słoweniec jest trzecim nabytkiem Wisły. Szeregi klubu również zasilili Michał Miśkiewicz (bramkarz) oraz Jean Barrientos (lewy pomocnik).
Witamy w Krakowie i życzymy udanych występów.
Kilka słów o Joviciu:
Urodził się 25. czerwca 1991 roku w Celje, Słowenia. Mierzy 178 cm wzrostu. Jest wychowankiem Aluminiji. Był reprezentantem Słowni do lat 21. W Wiśle Kraków będzie występował z numerem "20".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.