Facebook Google+ Twitter

Bocian Janek maskotką mistrzostw Europy siatkarek

Bocian Janek został wybrany maskotką mistrzostw Europy w siatkówce kobiet, które na przełomie września i października odbędą się w czterech polskich miastach.

 / Fot. Polski Związek Piłki SiatkowejMaskotka turnieju została zaprezentowana podczas wczorajszej konferencji prasowej w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Spośród 1237 zgłoszeń nadesłanych w ramach organizowanego przez PZPS konkursu, to właśnie bocian Janek najbardziej przypadł do gustu czteroosobowemu jury, w którym znaleźli się prezes i sekretarz generalny PZPS, a także dyrektor marketingu ME oraz była już kapitan reprezentacji Polski Dorota Świeniewicz.

Janek będzie kibicował wszystkim drużynom startującym we wrześniowych mistrzostwach Europy w siatkówce kobiet. Turniej rozpocznie się 25 września, a 16 najlepszych reprezentacji Starego Kontynentu powalczy w czterech polskich miastach: Łodzi, Wrocławiu, Bydgoszczy i Katowicach.

Podczas poniedziałkowej konferencji zaprezentowano również sponsora tytularnego rozgrywek, którym została firma PKN Orlen.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.