Facebook Google+ Twitter

Bóg dał znak. Uzdrowił Biedronia

W czasie warszawskiej parady równości, HGW kontrmanifestacji środowisk katolickich zakazała. Jakaś grupa uprzywilejowana, czy też Pani prezydent wie lepiej, komu się wolność należy?

Robert Biedroń (C) z Kampanii Przeciw Homofobii podczas Marsz Równości jaki odbył się w Poznaniu. / Fot. PAP/Adam CiereszkoOd zarania dziejów ludzkość zastanawia się czy Bóg istnieje. XXI wiek, rozwinięta nauka i medycyna, zachwycająca wiedza o otaczającym nas świecie. Czas, gdy wiara staje się naprawdę zagrożona. Jednak ktoś nam daje znaki. Czyżby to był Pan?

Proszę nie uciekać, proszę spojrzeć na fakty. 11 listopada bezczelni bandyci, nietolerancyjni radykałowie, ba faszyści, przemaszerowali ulicami Warszawy. Szczęśliwie w narodzie znalazły się światłe jednostki, które wiedzą, że Święto Niepodległości wcale nie jest jakąś ważną rocznicą. Wychodzić na ulice i robić jakieś fety, marsze? Niedorzeczne! Oczywiście, wolność poglądów powinna być, niech każdy mówi co myśli.

Co myśli Wyborcza, naturalnie. W imię tej wolności poglądów miłościwie w Warszawie panująca (z łaski przenajświetniejszego Donalda) Hanna Gronkiewicz, bufetową czasem zwana, postanowiła zezwolić tej drugiej, europejskiej i nowoczesnej stronie, urządzić kontrmanifestację. Przecież trzeba na świecie pokazać, że w Polsce dla Ojczyzny miłości nie ma. Za to pluralizm, oczywiście.

Wyznawcy postępowej ideologii zakrzykną, że to przecież konstytucyjna wolność, można zgłaszać zgromadzenia. Oczywiście, że można! Jeśli tylko są postępowe! No bo przecież dla zacofańców miejsca na chodnikach nie będzie, prawda? Powiedzą Państwo, że przesadzam. Jednak wróćmy pamięcią (ale nie aż tak daleko, by przypomnieć sobie Palikota, konserwatywnego katolika). W czasie warszawskiej parady równości, HGW kontrmanifestacji środowisk katolickich zakazała. Czy mi się wydaje, czy to klasyczny przykład stosowania
różnych standardów? Jakaś grupa uprzywilejowana, czy też Pani prezydent wie lepiej, komu się wolność należy?

Nie mam pojęcia. Wiem tylko tyle, że HGW odbiera pieniądze Robertowi Górskiemu i ludziom jego fachu. No bo kto teraz wyda grubą forsę (wszak kryzys) na kabaret, skoro Hania rozśmiesza za darmo? Gdy pierwszy raz zobaczyłem jej wyborcze hasło, które brzmi: "Zmian na lepsze C.D.N.", podziękowałem Bogu za jej niezwykłe poczucie humoru. Dobrze się dzieje, gdy nawet w sytuacji tylu zmarnowanych lat, dobry nastrój nie opuszcza Pani prezydent.

Mam nadzieję, że pamiętają państwo postawę Jarosława Kaczyńskiego w czasie wyborów prezydenckich. Teraz chłopak odrzucił politykę miłości. I dzięki Bogu powrócił do tego, co wychodzi mu najlepiej. Znów szuka układów, spisków. Tym razem we własnej partii. Życzę owocnej pracy.

Oczywiście platformersi nie omieszkali wytknąć mu tej fałszywości w czasie kampanii. Kondolencji za brak refleksu składać nie zamierzam, bo trzeba było dużej naiwności, by uwierzyć w nagłą metamorfozę Jarosława Kaczyńskiego. Pragnę tylko zapytać gdzie ta zielona wyspa na mapie kryzysu z czasów walki o fotel prezydenta? Co, teraz już trzeba zaciskać pasa i vaty podnosić? Donaldzie, jakże to tak?

Tekst zacząłem od sugestii, jakoby Bóg dawał jakieś znaki. I dał, zaprawdę uwierzcie mi! Oto brutalnie pobity przez policję Robert Biedroń, który wcale nie łamał prawa blokując przemarsz legalnego marszu i biorąc udział w nielegalnym zgromadzeniu, cudownie ozdrowiał i już po 9 dniach, pojawił się na Marszu Równości w Poznaniu! A jeśli jesteśmy już przy pobiciu szefa KPH, to jest to naprawdę niepokojąca sprawa. Tu go policja brutalnie bije, a on już przed upływem tygodnia bryluje w TVN 24. I jak na stadionach ma być bezpiecznie, skoro policjanci nawet uderzyć nie potrafią?! Ach, ta Polska...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

PISIOR
  • PISIOR
  • 23.11.2010 15:25

Wolność należy się tym co z PO! Dlaczego? Bo mogą kraść bezkarnie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.