Facebook Google+ Twitter

Bóg z wizytą u psychiatry

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2009-06-27 20:26

Byłeś u psychiatry? Jeśli nie, to czas najwyższy, by się tam wybrać. Kilka sesji na kozetce u znakomitego lekarza z pewnością Ci nie zaszkodzi. Nie będziesz płacił za te wizyty. Pójdziesz tam ze mną.

Psychiatra Boga / Fot. okładka książki Czytasz te słowa i pukasz się w głowę? I myślisz - Do psychiatry mam iść? Przecież ze mną wszystko w porządku. Ja jestem normalny!

A może jednak się mylisz? Przeciętny człowiek, a więc zakładam, że i Ty, ma bardzo mgliste wyobrażenie na temat tego, co jest normą i zdrowiem, a co już jest chorobą. Czy nie zdarzyły Ci się w życiu choć raz takie sytuacje kryzysowe, jak rozstanie, śmierć bliskiej osoby lub utrata pracy? A może masz pracę , a czujesz, że szef Cię gnębi? Pracujesz dwadzieścia cztery godziny na dobę i ciągle masz coś do zrobienia. W pewnym momencie masz już wszystkiego dość. Przychodzi stres, załamanie i depresja. Znasz te słowa już nie tylko ze słyszenia. Czujesz ich działanie na własnej skórze. I zadajesz sobie pytanie - Co dalej? Podpowiem Ci. Nadszedł czas, aby skorzystać z terapii uzdrawiającej duszę. Proponuję, abyś zapisał się na sesje terapeutyczne. Najlepiej do dobrego specjalisty. Ja znam takiego.

Nadal się zastanawiasz czy powinieneś iść? Nie będziesz płacił za te wizyty. Pójdziesz tam ze mną. Zapewniam Cię, że nie trzeba być wariatem, aby się tam wybrać. W gabinecie doktora Richarda Johnsona można porozmawiać o wszystkim. Można tez znakomicie się zrelaksować. I powiem coś więcej. Tam usłyszysz różne sekrety, o których nie wspomni nikomu nawet terapeuta. W jaki sposób? Ja je zdradzę. Bo mnie nie obowiązuje tajemnica lekarska.

Doktor Richarda Johnson od wielu lat przyjmował pacjentów. Bardzo różnorodnych. Cieszył się wśród nich renomą i uznaniem. Głównie dlatego, że potrafił rozmawiać z cierpiącymi. Mądrze doradzał i zawsze dodawał im otuchy. Pomagał swoim pacjentom spojrzeć z dystansu na samych siebie. Razem z nimi szukał wyjścia z tragicznej sytuacji, w jakiej się znaleźli. Nie patrzył na zegarek i nie przerywał spotkania, mimo że czas sesji dawno już minął. Był inny niż przeciętni lekarze.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Andrzej Lipiec
  • Andrzej Lipiec
  • 13.08.2012 18:39

Jako lekarz katolicki muszę stwierdzić, że koledzy psychiatrzy są bezbożnikami i traktują ludzi jak zwierzęta (jedność psycho-fizyczna bez duchowej). Jak można leczyć ludzi widząc w nich tylko ciała ("proch")? Przecież większość schorzeń ciała zależy od choroby duszy (depresja). Koledzy uważają, że Tam Nic Nie Ma i leczą uwiedzionych przez szatana, a wręcz opętanych. Wszyscy wierzący (różne religie) są wg nich chorzy. Zdrowi są tylko psychiatrzy. Ostrzegam. Nie idź z własnej woli do tych specjalistów "od głowy"...
www.wola-boga-ojca.pl lub Wola Boga Ojca
Jak odczytać Wole Boga Ojca?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeszcze raz? To się rzadko zdarza. Miło mi, ze zachęciłam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytałem, czytałem - świetna książka. Ale tą recenzją zachęciłaś mnie aby sięgnąć do niej jeszcze raz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z przyjemnością przeczytałam recenzję która napisana została w sposób ciekawy i przyjemny, a zarazem zachęca do zakupu i przeczytania książki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piszę Basiu..piszę:)

To było wcześniej
link
link
link

a inne będą póżniej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo,
Teraz , to już musisz pisać częściej takie świetne recenzje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

5 - świetnie napisane!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Liliana -dlaczego Bóg przyjął imię"Gabriel"? Może uznał, że jako Gabriel będzie łatwiej zrozumiany, jak i to co przekazał ludziom?

"Gabriel jest imieniem jednego z archaniołów, czyli najwyższych posłańców Boga.Gabriel był tym aniołem, który przynosił szczególnie ważne wiadomości."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie będę oryginalna i również na dniach wybieram się po nią do księgarni :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmmm... tylko dlaczego Bóg przyjął imię"Gabriel"?

Nie znam psychiatrów, ale znam jeden dowcip (zawsze mi się podoba):
Spotyka psychiatra psychiatrę.
- Czy wiesz która jest godzina- pyta pierwszy.
- Wiem, chcesz o tym porozmawiać? - odpowiedział drugi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.