Facebook Google+ Twitter

Bogdan Dziworski zrobi teledysk i pokaże fotogramy na Tofifest

Wybitny reżyser Bogdan Dziworski ogłosił skład zespołu, który pokieruje warsztatem teledyskowym “Muzyka do Nakręcenia” podczas pasma Audiowizje na festiwalu filmowym Tofifest w Toruniu.

 / Fot. archiwum TofifestWybitny reżyser Bogdan Dziworski ogłosił skład zespołu, który pokieruje warsztatem teledyskowym “Muzyka do Nakręcenia” podczas pasma Audiowizje na festiwalu filmowym Tofifest w Toruniu. Zespół wraz z uczestnikami warsztatów nakręci teledysk do piosenki wyłonionej w konkursie serwisu NuPlays. Podczas Tofifest odbędzie się także otwarcie wystawy unikatowych fotogramów Dziworskiego, zwanego „polskim Cartier-Bressonem”.

W skład zespołu prowadzącego, który będzie pracował pod okiem Dziworskiego, wchodzą: scenarzysta Alek Pietrzak, operator Paweł Chorzępa, montażysta Kuba Śladkowski, producent Jan Okulicz-Kozaryn (Tlumtlum) oraz Agnieszka Nawrocka odpowiedzialna za choreografię. Zespół prowadzący warsztaty wybierze spośród osób, które zrobią swoje portfolio w serwisie TLUMTLUM: dwóch operatorów, scenarzystę, reżysera, montażystę. Warsztaty odbędą się w dniach 21-24 października 2014 na Tofifest w Toruniu. Na warsztatach powstanie teledysk do piosenki wybranej w konkursie serwisu NuPlays. Kompozycje można zgłaszać do 30 września. Teledysk będzie miał premierę w serwisie Onet.pl.

Dotarła też do nas nowa, radosna wiadomość – podczas Tofifest otwarta zostanie wystawa fotogramów Bogdana Dziworskiego „Podchody i inne gry towarzyskie” przygotowana przez Leica Gallery Warszawa. Wystawa fotografii Dziworskiego - nazywanego „polskim Cartier-Bressonem” - to doskonała okazja, żeby zobaczyć zdjęcia, z których każde „warte jest 1000 słów”. Wystawa odsłania bardziej znane fotografie, te które wpisały się już w historię fotografii polskiej, a także te odkryte przez polskiego przedstawiciela Leiki w bogatym archiwum Artysty.
Tematyka wystawy to relacje damsko-męskie, ich niuanse i subtelności, pierwsze uczucia i zaloty uchwycone nadzwyczaj czujnym okiem fotografa, obserwacja prostych zachowań zwykłych ludzi, istota męskości i kobiecości, świat uczuć, który Bogdan Dziworski odkrywa dla widza jakby na nowo, emocje, pokazane prostym, zrozumiałym dla każdego językiem. Te kadry to obowiązkowa lekcja fotografii z wybitnym nauczycielem. Wystawa jest efektem współpracy Autora z Leica Gallery Warszawa (która objęła opieką archiwum fotograficzne Dziworskiego).

Ważne linki:
Strona rekrutacji na warsztaty: TUTAJ
Ekipa prowadząca warsztaty: TUTAJ
Spot zapraszający na warsztaty - prezentacja zespołu prowadzącego: TUTAJ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.