Facebook Google+ Twitter

Bogdanka Łęczna bez kibiców. Fani Górnika poza zasięgiem?

O sporach związanych ze zmianą nazwy zespołu GKS Górnika Łęczna na GKS Bogdanka S.A. Łęczna informowaliśmy Państwa we wcześniejszych artykułach.

W obecnej sytuacji, odwrócenia się od nowego tworu klubowego kibiców prawdziwego GKS-u, zarząd stara się wszystkimi możliwymi sposobami przyciągnąć nowych ludzi.

Klub Bogdanka organizuje „konkurs na najlepszy doping”. To precedensowe w Polsce zdarzenie ma się odbyć na meczu ligowym z ŁKS-em Łódź 2 kwietnia 2011 r. o godzinie 18. Według władz kopalnianego tworu ma ono zintegrować środowiska szkolne wokół sportu, piłki nożnej i lokalnego klubu sportowego. Konkurs jest kierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, doping ma oceniać jury. Ogłoszenie wyniku 4 dni po meczu. Nagrodami będą udział w zajęciach treningowych pierwszej drużyny.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcy„Dumę Lubelszczyzny”, jak jeszcze niedawno śmiało można było nazywać zespół Górnika Łęczna, opuścili protestujący przed zmianą nazwy kibice. Ludzie z trybun, starający się bezskutecznie wyperswadować sponsorowi generalnemu bezsensowną zmianę nie osiągnęli sukcesu. Efektem jest więc ich absencja na trybunach ukochanej drużyny. Rozpaczliwe działania zarządu świadczą wybitnie o determinacji do stłumienia głosów przeciwko likwidacji marki Górnika i chęci zniszczenia jego ponad 30-letniej tradycji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

LaF
  • LaF
  • 03.04.2011 17:27

przeciez i tak kibicow mieli miernych, dobrze ze szukaja nowych

Komentarz został ukrytyrozwiń
DżoKol
  • DżoKol
  • 02.04.2011 15:27

żal mi ludzi z zarządu i tych co to wymyslili - chyba już do konca życia beda kojarzeni z tym incydentem i wysmiewani przy każdej nadarzającej sie okazji. Zrobili z siebie głupków i debili robiac na siłę cos co i tak nie ma prawa bytu. Ludzie kochani sam se czasem przychodze na trening popatrzeć - komu kisiel z mózgu chcecie zrobic... ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.