Facebook Google+ Twitter

Bogusław Leśnodorski nowym prezesem Legii Warszawa

7 grudnia 2012 zdecydowano, że Bogusław Leśnodorski od 10 grudnia obejmie funkcję prezesa Legii Warszawa.

 / Fot. Wistula/CC 3.0Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie warszawskiego klubu, nowy prezes ukończył wydział prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz szkołę biznesu IESE Business School – AMP. Bogusław Leśnodorski posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi oraz jest członkiem Polskiej Rady Biznesu.

Piotr Zygo złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska i od teraz, poświęci się dalszej pracy w roli prezesa Multikina. Nie opuści jednak Legii, bowiem obejmie miejsce w radzie nadzorczej klubu.

Na stronie Legia.com przeczytać można oświadczenie Prezesa Zarządu Grupy ITI, Wojciecha Kostrzewy: „Jest to kontynuacja zmian w kierownictwie klubu, zapoczątkowanych w maju bieżącego roku. Liczymy na to, że dzięki umiejętnościom i doświadczeniu Pana Bogusława Leśnodorskiego uda nam się wzmocnić solidne podstawy dalszego rozwoju Klubu zarówno w aspekcie sportowym jak i finansowym, a także wypracować spójną strategię dotyczącą wyzwań, przed którymi stoi Legia. Jednocześnie w imieniu Rady Nadzorczej i Akcjonariuszy chciałbym podziękować Piotrowi Zygo za dotychczasową współpracę i wsparcie Klubu”.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.