Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8058 miejsce

Bójka pod Jasną Górą

Czyżby powrót Kościoła walczącego, tym razem pięściami?

 / Fot. screenZakonnik związany z Radiem Maryja, redemptorysta Piotr Andrukiewicz, opiekun młodzieży radiomaryjnej, zaatakował pięściami Rafała Maszkowskiego za rozdawanie ulotek krytykujących radiostację. Maszkowski, określany jako jeden z ekspertów od RM, monitoruje i piętnuje na swym blogu kłamstwa, nadużycia i antysemickie wypowiedzi stacji.

źródło: "Gazeta Wyborcza"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

nie jestem fanem PIS czy RM ale nie widzę potrzeby siłowania się z tego tytułu na pięści - dobra idea zawsze się obroni - walka powinna być ideologiczna tu jest pole do popisu - na słowa bardziej boli niż na pięści

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drugie zdjęcie wyrażnie sugeruje z postawy innego uczestnika zajścia, iż jego największym pragnieniem jest natychmiastowe odgonienie fotografa, a najlepiej odzyskanie zdjęć. Poza tym "ojciec" wyrażnie góruje fizycznie nad Maszkowskim, więc sugestia odwrotności wydarzeń jest mocno wątpliwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Takie zachowanie jest normalne w wykonaniu tzw. "rodziny radia Maryja" - pan Andrukiewicz pojechał tam właśnie po to, żeby pokazać koledze z zagranicy jak wygląda "katolickie miłosierdzie" w polskim wydaniu. Tu się nie ma czym podniecać, to normalka, wyzwisk i przepychanek doświadczyli zwłaszcza reporterzy TVN, ale najmocniej ucierpiał przed 11 laty reporter TVP Bydgoszcz, gdy zaatakował go w toruńskim "Tormięsie" sam Ojciec Dyktator, niestety, nie znalazłem żadnych linków do tego filmu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja nie uważam że Ojciec dobrze zrobił. Po prostu chodzi mi o to żeby nie podawać infromacji nie wiadomo skąd, i niewiadomo z jakich źródeł ( Gazeta Wyborcza :D). Nie byliśmy tam nie widzieliśmy. Zdjecia dużo nie oddają....a może Ojciec się zaczął bronić przed tamtym....Może rozdający ulotki pierwszy się rzucił na Ojca ?? a fotografowie nie zdążyli wpierwszej chwili zrobić zdjęcia?? Trzeba popatrzeć na to też z innej strony

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Dla mnie "rzucenie się z pięściami" oznacza, że ktoś uderza drugą osobę w twarz. Na zdjęciach czegoś takiego nie widzę... " No tak... szkoda, że zakonnik nie zaczął mierzyć do niego z broni. Wtedy faktycznie byłoby o czym pisać... Uważasz, że redemptorysta szarpiący człowieka za rozdawanie ulotek na Jasnej Górze, robi dokładnie to, co powinien robić zakonnik w miejscu kultu religijnego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Według "wiarygodnych źródeł" - Rzepa, pani Cugier-Kotka została brutalnie pobita !!!. Więc "rzuceniem się z pięściami" można w tym kontekście nazwać nawet dotknięcie drugiego człowieka dwoma dłońmi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 21.06.2009 10:29

Grzegorzu bez wątpienia masz rację, księżunio może uderzyć z liścia, i to mu ujdzie płazem, pięści zaciśnięte to dopiero agresja hehehe.
Z chęcią bym się z u niego wyspowiadał..(jakby dotrwał do końca)..ciekawe jaką bym dostał pokutę, może to sado - maso jakiś :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i mamy kolejną informację o działalności środowiska skupionego wokół Ojca Dyrektora, Ojca Operatora.To naprawdę żenujące.
Szkoda tylko,że to miało miejsce w Duchowej Stolicy Polski. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

"GAzeta WYBorcza" nie jest dla mnie wiarygodnym źródłem...Dla mnie "rzucenie się z pięściami" oznacza, że ktoś uderza drugą osobę w twarz. Na zdjęciach czegoś takiego nie widzę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki pani Jadwigo ! Znów duszę się ze śmiechu, a to miło rokuje na cały dzień. Pozdrowienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.