Facebook Google+ Twitter

Bójta się Wójta

Idzie nowe. Podczas ostatniej konwencji programowej PiS, działacze tej partii zaanonsowali reformę w mediach.

 / Fot. Jakub BielskiBeat Szydło na konwencji PiS / Fot. Jakub BielskiTelewizja Polska oraz Polskie Radio przestaną nazywać się publicznymi. Teraz będą narodowe i nadawać audycje patriotyczne. Koniec z kosmopolityzmem. Jeden Wójt (Wódz), Jeden Naród, Jedna Ojczyzna. Czy zacznie obowiązywać „zasada Grzegorza Brauna”? Prawdopodobnie. Jednak ze względów bliżej nieznanych metoda odstrzału ma mieć charakter ewolucyjny i humanitarny. Radiowi i telewizyjni zdrajcy zostaną zastąpieni, tymi sprawdzonymi w prezydenckiej kampanii.
W porach największej oglądalności, zamiast filmów i seriali, zobaczymy propagandowe pogadanki. Proszę się nie denerwować, seriale też będą. Trochę inne. Bardziej patriotyczne. Telewizja Narodowa wyprodukuje rocznie dwie telenowele wychwalające miłość do ojczyzny, przywiązanie do wartości chrześcijańskich itp. itd. Na ten cel, Skarb Państwa (czyli my, podatnicy), wyda półtora miliarda rocznie. A jak będzie za mało, to doda więcej.
Wszystkie media muszą wrócić do prawowitych właścicieli. Do Polaków. Obcy kapitał musi zostać obniżony do poziomu najwyżej 25% udziałów. Kto za to zapłaci? Wiadomo, my, podatnicy! Czy warto? Jeszcze jak! Może staniemy jeszcze bardziej biedni ale na reszcie będziemy wolni! Wolni od racjonalnego myślenia.
Jest i ukłon w stronę ojca Rydzyka. Zniesieni opłat za częstotliwości radiowe dla społecznych nadawców (czyt. Radio Maryja)
Czekamy na więcej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Wiesław Adamik
Słowa o sielance i siermiężności odnosiły się poleconego przez Pana klipu. Co do prezydenta Andrzeja Dudy, to nie łudźmy się. Na krótkiej smyczy będzie trzymany przez Wójta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż, myślę że doktorat z prawa prezydenta Dudy nie jest gorszy od profesorskiego Kaczyńskiego a tak się składa że miałem okazję kilka godzin słuchać i opisywać dziennikarsko to co miał do powiedzenia wyborcom jeszcze gdy startował do Europarlamentu, nie jest więc ani siermiężny ani człowiekiem znikąd ani królikiem z kapelusza jak go niektórzy chcieliby widzieć.
Co do kandydatki na premiera p. Szydło sluchalem jej kilka razy, jako że jestem z Małopolski. Wie Pan co Panie Jakubie, siermiężne i lekceważące było odnoszenie się wielu rządzących ostatnio polityków do spraw Małopolski właśnie już nie wspominając o Śląsku. Co do kucania za stodołą, to odpowiem Panu tak - lepiej za stodołą bo większa szansa że się nie zrobi czegoś pod wiatr.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiesław Adamik
Jednym słowem sielanka. Trochę siermiężna. Hop sasa do lasa i kucaj za stodołą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiesław Adamik
"A ja myślę że pochodzący z prastarego Krakowa i Małopolski politycy będą mądrze i rozsądnie rządzić w Polsce i nie będzie w niej zbyt dużo miała do powiedzenia polityczna "warszawka" i 'toruń"

Jeden jest Wójt i basta. Z krwi, kości i sadła - Warszawianin. Reszta, to tylko przystawki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W TVP mam nadzieję będzie więcej miejsca dla Rokiczanek 2 mln odsłon youtube https://www.youtube.com/watch?v=IsUxZC9dUgo a nie tylko dla Donatana i Conchity. Jeśli o to chodzi jestem za!

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja myślę że pochodzący z prastarego Krakowa i Małopolski politycy będą mądrze i rozsądnie rządzić w Polsce i nie będzie w niej zbyt dużo miała do powiedzenia polityczna "warszawka" i 'toruń". Inna sprawa że niektórzy komentatorzy usilnie w TVP lansujący wyłącznie przedłużenie ośmioletniej dominacji jednej opcji nie mają może zbyt dużo czasu na spakowanie rzeczy z biurek?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Romanie Koźmiński. Pisze Pan wierutne bzdury. Proszę zajrzeć do Słownika Języka Polskiego. "Kreować - tworzyć coś nowego, innowacyjnego".
"Chodzi o to by media kreowały prawdę historyczną ..."
Prawdy historycznej nie da się kreować, chociaż niektórzy politycy bardzo o to się starają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nareszcie ktoś odważył się napisać 100 % prawdy . Los autora jest już przesądzony, chwała bohaterom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Głupszego artykułu dawno nie czytałem !Trudno się więc dziwić, skoro W24 jest nadal na usługach sąsiada zza Odry ! Artykuł godny portalu W 24 pl!Obecna opozycja po wygranych wyborach, chce przywrócić media w nasze polskie ręce !

Chodzi o to by media kreowały prawdę historyczną i prawdziwy wizerunek naszego kraju, a nie brednie jakie się tu na W24pl i innych mediach pojawiają !
W Niemcy czy Francja, nie dopuściły by do takiej sytuacji by udziały większościowe mediów zalazły by się w obcych rękach.Bo to są państwa poważne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jedynie słuszna siła, która uszczęśliwi cały naród będzie się nazywać KATOPIS z komitetem centralnym na Żoliborzu.
Czym skorupka za młodu nasiąkła, tym na starość chce rządzić.
Tylko z tym Franciszkiem kłopot; ale i na niego polscy biskupi znajdą radę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.