Facebook Google+ Twitter

BOK na weekend

W najbliższy weekend Białołęcki Ośrodek Kultury zaprasza na dwa spektakle: "Oj przydałby się ktoś na przyczepkę" oraz "Bolero Artura".

"Bolero Artura" / Fot. BOKW niedzielę o godz. 13 w Teatrze 13 odbędzie się ostatni pokaz sztuki "Oj przydałby się ktoś na przyczepkę". Jest to adaptacja wybranych utworów polskiej poezji, a wśród nich "Samochwała", "Lokomotywa", "Paweł i Gaweł" i inne. Aktorzy zaprezentują tym razem wersję dla dzieci. Bilet wstępu kosztuje 10 zł i można go nabyć w sekretariacie BOK.

Wielbiciele czeskiego humoru powinni wybrać się na "Bolero Artura". Zarówno w sobotę jak i w niedzielę przedstawienie rozpocznie się o godz. 18. Po odebraniu zaproszeń z sekretariatu wstęp jest wolny. Jest to spektakl przedstawiony dla widzów dorosłych, a to za sprawą poruszanej tematyki. W sztuce seks zostanie zaprezentowany jako środek do osiągnięcia konkretnego celu w biznesie założonym przez kobietę, a mężczyźni zostaną ukazani jako płatni kochankowie.

BOK znajduje się przy ul. Vincenta van Gogha 1. Z teatrem skontaktować się można telefonicznie: (022) 884-46-25, (022) 884-46-26 lub drogą elektroniczną: sekretariat@bok.waw.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

BOK to kojarzy mi się z Biurem Obsługi Klienta ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.