Facebook Google+ Twitter

Boks. Grant mistrzem WBF! "Biały Bawół" na deskach

Michael Grant może mówić o dużym szczęściu. Amerykanin na 26 sekund przed końcowym gongiem zdołał odwrócić losy pojedynku.

Kilka chwil temu na gali w Republice Południowej Afryki zakończyła się walka w której skrzyżowali rękawice Francois Botha i Michael Grant.

Wbrew przewidywaniom komentatorów - zakładających szybkie rozstrzygnięcie pojedynku - starcie rozegrało się na niemal pełnym dystansie. Swą formą pozytywnie zaskoczył ulubieniec miejscowej publiczności "Biały Bawół". Mimo stosunkowo wyrównanego przebiegu spotkania można było odnieść wrażenie dominacji boksera pochodzącego z RPA, który miał tego wieczoru pozostać "w cieniu" olbrzymiego Amerykanina.

Szala zwycięstwa odwróciła się na 26 sekund przed końcowym gongiem. Po akcji, w której - trzeba przyznać - szczęście dopisało Grantowi, "Biały Bawół" niespodziewanie runął na deski, by już się z nich nie podnieść.

Tym samym pas federacji WBF trafił do Amerykanina, który zapowiedział, że jego następnym celem będzie któryś ze sławnych braci Kliczko.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Grant wysoko mierzy? A kim jest Botha w dzisiejszej wadze ciężkiej? Francois to tlo dla dzisiejszej czolowki HW. Michael zreszta tez.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wysoko mierzy Grant czyzby nie za szybko ? Mysle, ze za szybko jeszcze ma po drodze innych do pokonania ale Kliczki moga, mu dac taka, szanse .?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ewa
  • ewa
  • 20.11.2011 09:35

Prosta i uczciwa metoda zarabiania pieniędzy w domu:

WWW.MAKECASH.1K.PL

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.