Facebook Google+ Twitter

Boks. Pianeta pewnie wypunktował Page'a

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom - Francesco Pianeta nie zdołał posłać rywala na deski. Po 8 rundach zaciekłego pojedynku, o zwycięstwie Włocha zadecydowali dopiero sędziowie.

W magdeburskim Maritim Hotel, włoski pięściarz wagi ciężkiej, Francesco Pianeta (25-0-1, 14 KO) pokonał na punkty Amerykanina Zacka Page'a (21-38-2, 7 KO). Pianeta, mieszkający na stałe w Niemczech, nie był w stanie - mimo szumnych zapowiedzi - znokautować swego rywala.

Po pierwszych sekundach spotkania można było spodziewać się szybkiego końca walki. Niepokonany dotychczas na zawodowych ringach Pianeta ruszył zdecydowanie do ataku, ograniczając działania przeciwnika jedynie do defensywy. Długą chwilę zajęło Amerykaninowi "wejście w pojedynek", lecz wkrótce uspokoił sytuację i zdołał nawet kilkukrotnie zagrozić rywalowi.

Żaden z bokserów nie był jednak w stanie ostatecznie przypieczętować swej wygranej. O wyniku pojedynku zadecydowała więc opinia sędziów, która po 8. rundach spotkania okazała się korzystna dla Włocha (80-71).


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.